هاست شبکه اجتماعی

هاست شبکه اجتماعی پرسرعت با هارد SSD (سرعت فوق العاده بالا)

سایتهای سنگین و پرمصرف مانند شبکه اجتماعی های بر پایه شیرترانیکس بعد از انتقال و راه اندازی روی سرور ، توسط تیم پشتیبانی قائم هاست بصورت رایگان بهینه میشوند که این امر باعث بالا رفتن سرعت سایت تا ۵۰% میشود

با سرور پرسرعت شیرترانیکس قائم هاست که دارای هارد SSD میباشد و بهینه سازی رایگان سایت خود سرعتی را تا ۱۰ برابر بیشتر از سایر سرورهای میزبانی تجربه خواهید کرد .

ما با چندین سال سابقه درخشان میزبانی و طراحی تخصصی انواع سایت میتوانیم با اطمینان کامل به تمام مشتریان خود اعلام کنیم که میزبانی شیرترانیکس تخصص ماست.

 

هاست شبکه اجتماعی

هاست شبکه اجتماعی

 

هاست شبکه اجتماعی

 

پلن های هاست شبکه اجتماعی

 


شبکه اجتماعی چیست ؟

شبکه های اجتماعی، اصطلاحی است که برای نخستین بار در سال ۱۹۵۴ توسط جان بارنز که در حوزه‌ی انسان شناسی اجتماعی فعالیت می‌کرد، ابداع شد. او تحقیقی در مورد گروه‌های اجتماعی در بخشی از نروژ انجام می‌داد و اصطلاح شبکه اجتماعی را در آن تحقیق برای توصیف رابطه بین انسانها و تحلیل مکانیزم‌های ارتباطی و خصوصاً تصمیم گیری آنها به کار برد.

جان بارنز، بعدها ضمن اینکه از توسعه مفهوم شبکه های اجتماعی ابراز خوشحالی می‌کرد، خود از این حوزه فاصله گرفت و به سمت جامعه شناسی دانش که حوزه‌ی مورد علاقه‌ی خودش بود بازگشت.

برای شبکه اجتماعی که مصرف بالا دارد چه راه کار هایی وجود دارد؟

اگر مصرف سایت شما به حدی بالا می باشد که قابل میزبانی بر روی هاست های اشتراکی نمی باشد , قائم هاست این مشکل شما را بخوبی حل می کند !

ما با در نظر گرفتن یک سرور مجازی با تعرفه و قیمت بسیار مناسب و ارزان در حد همان هاست میزبانی , یک سرور مستقل برای سایت شما ایجاد میکنیم , که شما در این سرور میتوانید یک یا چند شبکه اجتماعی داشته باشید

کانفیگ , پشتیبانی , انتقال و تمام موارد توسط خود قائم هاست انجام می شود و شما فقط از میزبانی سایت خود لذت خواهید برد

لازم به ذکر است سرور های مجازی قائم هاست بدون نیاز به پرداخت هزینه های بالا برای لایسنس های ماهیانه می باشند