قــــائـــــم هــــــاســــــت


قائم هاست ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه ، هاستینگ ، سرور مجازی و اختصاصی ، طراحی وب سایت

جهت تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره ۷۷۴۳۸۸۸۲-۰۲۱ و در ساعات غیر اداری و تعطیلات با شماره ۴۰۳۱۷۷۲-۰۹۳۵ تماس حاصل فرمایید.

با توجه به اینکه دامنه های .IR کاملاً در اختیار مشتریان عزیز هست ( دامنه ها با مالکیت کامل به کاربر ارائه می شود ) و اولین داده به کنترل پانل دامنه دسترسی ندارد , لذا برای تنظیم نام کاگزار ها یا DNS های اولین داده بر روی دامنه و اتصال آن به هاست مراحل زیر ر انجام دهید :

۱ – روی لینک زیر کلیک کنید و با نام کاربری و کلمه عبور خود در سایت NIC.IR وارد شوید

مدیریت دامنه های من در سایت NIC ( کلیک کنید )

۲ – در لیست دامنه ها روی دامنه مورد نظر کلیک کنید تا صفحه تنظیمات دامنه نمایش داده شود

۳ – در صفحه تنظیمات دامنه در قسمت سامانه نام دامنه (DNS) روی دکمه ویرایش ردیف های کارگزاری نام و میزبانی دامنه کلیک کنید. در صفحه بعد نام کارگزار ها را به صورت زیر وارد کنید ( بخش IP ها را خالی رها کنید ) :
نکته مهم : با توجه به متفاوت بودن سرور ها ممکن هست DNS های زیر مربوط به هاست شما نباشد.جهت مشاهده DNS های هاست خود به ایمیل مشخصات هاست که هنگام خرید برای شما ارسال شده است مراجعه نمایید.

اگر سرویس میزبانی وب شما لینوکس است نام کارگزار ها به صورت زیر تنظیم کنید ( سرویس های جدید ) :

Ns1.avalindadeh.com

Ns2.avalindadeh.com

اگر سرویس میزبانی وب شما هاست ویندوز است نام کارگزار ها به صورت زیر تنظیم کنید :

Ns5.avalindadeh.com

Ns6.avalindadeh.com

 

توجه : دامنه های ملی پس از پرداخت توسط اولین داده بوسیله سازمان ثبت کننده و مسئول این دامنه ها ( پزوهشگاه دانش های بنیادی )  باید تایید شود و در صورتی که با قوانین جمهوری اسلامی ایران و سازمان ثبت دامنه های ملی مغایرتی نداشته باشد بین ۱۲-۲۴ ساعت در روز های اداری برای تایید زمان میبرد. پس از تایید دامنه  شما فعال و قابل استفاده خواهد بود. شما می توانید در سایت NIC و بخش “دامنه های من” وضعیت دامنه را مشاهده کنید.

 

بازگشت به صفحه ی اصلی وبسایت
نماد اعتماد الکترونیکی