سرور مجازی بورس

سرور اختصاصی و مجازی بورس از دیتاسنترهای افرانت ، آسیاتک برج میلاد ، پارس آنلاین ، تبیان و سایر مراکز داده های تهران

سرور مجازی بورس | خرید سرور بورس | سرور اختصاصی بورس | سرور سرخطی بورس | بهترین سرور برای بورس | سرور با کیفیت و ارزان

سرور مجازی بورس چیست؟

سرور مجازی بورس با دارا بودن اینترنت اختصاصی و سرعت بالا نیاز کاربران را برای سرخطی زدن محیا و شرایط اجرای نرم افزارهای مربوط به تجزیه و تحلیل بازار را فراهم می کند، همچنین در این نوع سرورها ، برای دسترسی به کارگزاری های مختلف بازار بورس ایران محدودیت پهنای باند وجود ندارد.

ویژگی سرور مجازی بورس چیست؟

استفاده از سرور مجازی بورس به کاربران امکان معاملات بصورت آنلاین در کارگزاری مورد نظر را با پینگ 1 میلی ثانیه با سرعت بی نظیر میدهد.

سرور مجازی بورس یکی از ابزارهای مورد نیاز برای سرخطی زدن در بازار بورس است؛ این نوع سرور با سیستم عامل ویندوز و لینوکس در قائم هاست با بالاترین کیفیت قابل ارائه است.

رفع مشکل کندی اینترنت با سرور مجازی بورس

اگر بتازگی وارد عرصه معاملات بورسی شده اید، حتما با مواردی همچون ضعف در سرعت اینترنت و عدم بازدهی مناسب اینترنت های خانگی و یا اینترنت های همراه مواجه شده اید ، با استفاده از سرور مجازی که توسط قائم هاست بصورت کاملا اختصاصی به مشتریان ارائه می شود، می توانید با سرعتی بسیار بالاتر و بهتر از اینترنت خانگی و یا اینترنت همراه، اقدام به ثبت سفارش و یا سرخطی زدن در کارگزاری های بورس نمایید و از سایر مراجعه کنندگان که در صف خط سفارش معاملات بورسی قرار میگیرند چند گام جلوتر باشید ، با این امکان شانس بیشتری برای سرخطی زدن خواهید داشت.

سرور مجاز بورس نوعی سرور ویژه است که با سرعت و پورت فوق العاده بالا ارائه که شما می توانید از طریق کامپیوتر و یا تلفن همراه به کارگزاری متصل و به راحتی به معاملات بورسی خود رسیدگی نمایند.

تعرفه خرید سرور بورس با اینترنت اختصاصی 10 گیگابیت

TNG 32GB
TNG 16GB
TNG 8GB
نام پلن
32GB
16GB
8GB
حافظه رم
سرور ایران
16Core – 24GHz
سرور ایران
16Core – 16GHz
سرور ایران
8Core – 8GHz
پردازنده
55GB NVMe
45GB NVMe
35GB NVMe
فضای دیسک
10 گیگابیت 10 گیگابیت 10 گیگابیت پورت شبکه
نامحدود
نامحدود
نامحدود
ترافیک مجاز
سرور دانلود ایران سرور دانلود ایران سرور دانلود ایران لوکیشن
AFRANET

AsiaTech

ParsOnline

AFRANET

AsiaTech

ParsOnline

AFRANET

AsiaTech

ParsOnline

مرکز داده
1 ساعت 1 ساعت 1 ساعت زمان تحویل
1 میلی ثانیه 1 میلی ثانیه 1 میلی ثانیه پینگ
3.100.000 تومان 1.550.000 تومان 850.000 تومان قیمت ماهیانه
خرید خرید خرید سفارش
قابلیت استفاده برای 2 کاربر ، اتوکلیکر و نرم افزارهای مورد نیاز درصورت درخواست قابل نصب می باشد ، این پلن ها دارای اینترنت اختصاصی و پینگ 1 میلی ثانیه ، حد اکثر سرعت 9000 مگابیت و با نزدیک ترین موقعیت مکانی مرکز داده به کارگزاری های بورس می باشند .

تعرفه پلن های سرور بورس پورت 1 گیگابیت

VDS-16GB VDS-12GB VDS-8GB VDS-6GB نام پلن
16GB ECC 12GB ECC 8GB ECC 6GB ECC حافظه رم
VPS NVMe ایران
16Core – 16GHz
VPS NVMe ایران
12Core – 12GHz
VPS NVMe ایران
8Core – 8GHz
VPS NVMe ایران
6Core – 6GHz
پردازنده
35GB NVMe 35GB NVMe 35GB NVMe 25GB NVMe فضای دیسک
1 گیگابیت 1 گیگابیت 1 گیگابیت 1 گیگابیت پورت شبکه
نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود ترافیک مجاز
VDS NVMe Iran VDS NVMe Iran VDS NVMe Iran VDS NVMe Iran لوکیشن
AFRANET

ParsOnline

AsiaTech

AFRANET

ParsOnline

AsiaTech

AFRANET

ParsOnline

AsiaTech

AFRANET

ParsOnline

AsiaTech

مرکز داده
1 الی 6 ساعت 1 الی 6 ساعت 1 الی 6 ساعت 1 الی 6 ساعت زمان تحویل
1 میلی ثانیه 1 میلی ثانیه 1 میلی ثانیه 1 میلی ثانیه پینگ
700.000 تومان 575.000 تومان 400.000 تومان 300.000 تومان قیمت ماهیانه
خرید خرید خرید خرید سفارش

پینگ 1 میلی ثانیه و سرعت این پلن ها نهایتا تا 900 مگابیت می باشد ؛ منابع سخت افزاری و پورت شبکه این پلن ها کاملا اختصاصی می باشد.


نکات بسیار مهم جهت تنظیمات سرور بعد از خرید

 • تنظیم ساعت سرور بصورت دقیق و تایم اتوماتیک و همچنین تنظیم تایم سرور به تهران
 • نصب مرورگر کروم ؛ برای باز کردن کارگزاری ها حتما از مرورگر کروم استفاده کنید
 • استفاده از نرم افزار اتوکلیکر و یا نرم افزارهای مشابه جهت افزایش سرعت در کلیک کردن
 • استفاده از ربات های سرخطی معتبر و مناسب

تست سرعت سرورهای پورت 10 گیگ قائم هاستبرای سرخطی زدن، سرور با چه مشخصاتی نیاز است؟

برای سر خطی زدن ، به سرور  ترجیحا هارد nvme یا SSD رید 10 که البته سرورهای ابری  نیز این ویژگی را دارند با پورت 10 گیگابیت پیشنهاد می شود.

سیستم عامل مورد نیاز سر خطی زدن چیست؟

برای خرید  سرور مجازی بورس، سیستم عامل ویندوز سرور 2012  پیشنهاد می شود.

مزایای خرید سرور مجازی بورس

 1. دسترسی به بالاترین سرعت ممکن اینترنت
 2. منابع سخت افزاری قدرتمند جهت اجرای نرم افزارهای شخصی همچون ربات
 3. قرار گرفتن در ردیف اول صف معاملات بازار سهام
 4.  دسترسی همیشگی و بدون قطعی به کارگزاری های بورس
 5. اتصال به سرور بورس از طریق Remote Desktop

سرور مجازی بورس ایران

سرور مجازی بورس ایران شرکت قائم هاست واقع در مراکز داده اصلی کارگزاری بورس و همچنین تمامی مراکز داده واقع در تهران همچون افرانت ، پارس آنلاین ، آسیاتک برج میلاد ، زیرساخت ، رسپینا و تبیان ارائه می شود.

چرا باید سرور مجازی نزدیک به مراکز بورس بخریم؟

هر چه شما به مرکز بورس نزدیک تر باشید پینگ شما کمتر و قطعا سرعت اتصال پایدار تر و قووی تر است؛ سرور های ما از همان مرکز داده ای که کارگزاری شما در آن واقع شده ارائه می شود و توسط سرور بورس فاصله شما به سرور کارگزاری تنها چند قدم می باشد ، با پینگ 1 میلی ثانیه بالاترین شانس را خواهید داشت.

 

سفارش زدن سرخطی بورس به چه معناست؟

ثبت سفارش معاملات سهام با قیمت‌های لحظه‌ای بازار در میان معامله‌گران بورس به سرخطی زدن یا سفارش سرخطی معروف است ، یعنی بصورت لحظه ای در بورس قیمت اعلام می شود و اگر اولین نفر در ثبت سفارش یا سرخطی باشید میتوانید سهام مورد نظر را خریداری کنید ، بنابراین با ثبت سفارش سرخطی در بورس ، خرید یا فروش سهام در قیمت همان لحظه سهم، بصورت آنی و بدون تاخیر انجام می‌گردد، که با سرویس های ویژه بورس شانس بالاتری نسبت به اینترنت های خانگی در خرید یا سفارش سرخطی در بازار بورس خواهید داشت و دقت در این مورد داشته باشید که سرورهای بورس فقط شانس شمارا افزایش می دهند و سرخطی زدن با جایگاه 1 وابسته به ابزار و دانش فنی مشترک می باشد.

خرید سرور مجازی بورس

بعد از خرید چگونه می توانم به سرور خریداری شده متصل شوم؟

اگر از نحوه استفاده سرور  و اتصال به آن اطلاعاتی ندارید نگران نباشید ، بعد از خرید سرور ، ایمیلی حاوی مشخصات سرور  و آموزش استفاده از سرور مجازی برای شما ارسال خواهد شد؛ کلیه توضیحات مورد نیاز در ایمیل توضیح داده شده است و براحتی می توانید با مطالعه دقیق آموزش ارسال شده نسبت به متصل شدن به سرور خود و یا رفع خطاهای احتمالی اقدام نمایید.

امکان استفاده همزمان برای چند کاربر وجود دارد؟

حداکثر 2 کاربر همزمان می توانند از سرویس ها استفاده کنند، اما باید در نظر داشته باشید در پلن های دارای رم کمتر از 16 گیگ ممکن است استفاده همزمان با 2 کاربر باعث افت سرعت و کاربر با کندی در عملکرد سرویس مواجه شود.

آیا امکان استفاده از سرور در گوشی های تلفن همراه وجود دارد؟

با استفاده از اپلیکیشن های مختلف Remote Desktop در گوشی های دارای سیستم عامل اندروید و ios می توانید براحتی به سرورهای بورس خریداری شده متصل شوید و از روی تلفن همراه نیز به سرور خود دسترسی داشته باشید.

آیا امکان نصب ربات سرخطی در سرورها وجود دارد؟

بله ، درصورتی که هرگونه ربات سرخطی تهیه کرده باشید می توانید روی سرورها نصب نمایید و اگر هر مشکلی در نصب داشته باشید می توانید نسبت به درخواست نصب توسط پشتیبانی اقدام نمایید ، همچنین کاربران گرامی دقت داشته باشند که ربات های رایگان فاقد کارایی و بازدهی لازم می باشند که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی زیاد یافت می شود و عده ای سود جو از این ربات ها به عنوان نوعی مزایا جهت ارائه سرورهای بی کیفیت ارزان قیمت با قیمت های بسیار بالا که گاها تا 300% روی هر سرور سود خواهند برد به مشتریان ارائه می کنند و درصورت عدم بازدهی هم هیچ پاسخگویی به مشتریان خود ندارند ، ارائه ربات سرخطی با سرور نوعی سودجویی می باشد چرا که ارائه دهندگان سرورهای نامرتبط با بورس از ربات های رایگان و بدون کارایی جهت سودجویی و جذب کاذب مشتری اقدام می کنند.

ربات های سرخطی مناسب، برگرفته از شرایط هر کارگزاری توسط تیم های نرم افزاری تنظیم و ارائه می شود و کاربران برای تهیه ربات باید از شرکت های معتبر دارای مجوز رسمی اقدام به خرید ربات با تضمین نمایند و ترجیحا از رباتی خریداری کنند که قبل از خرید به آنها امکان تست و آزمایش بر روی سرور خریداری شده را بدهد تا از کارایی و بازدهی ربات سرخطی بر روی سرور خریداری شده باتوجه به پینگ 1 و سرعت بالای سرور خود اطمینان حاصل نمایند.

آیا تفاوتی بین رم 8 گیگابایت با رم 16 گیگابایت در سرورهای پورت 10 گیگ وجود دارد؟

بله ، سرورهای پورت 10 گیگابیت وابسته به میزان سخت افزاری که دارند میتوانند سرعت بهتری به شما ارائه کنند و با توجه به میزان پردازنده ، میزان رم و نوع هارد فوق العاده ای که قائم هاست از گرانترین نوع هارد NVMe بر روی این سرورها استفاده کرده بهترین سرعت را به شما ارائه خواهد داد و ترجیحا پلن 16 گیگ سرعت بهتری خواهد داشت.

آیا تفاوتی واقعا بین سرورهای پورت 10 گیگ و 1 گیگ وجود دارد؟

بله ، سرورهای پورت 10 گیگابیت دارای پهنای باند وسیعتر و بیشتری نسبت به سرورهای پورت 1 گیگ هستند و سرعت بسیار بالاتر و بهتری نسبت به سرورهای پورت 1 گیگ به شما خواهند داد که تا حدود 10 برابر پرسرعت تر از سرورهای پورت 1 گیگ معمولی هستند و این امر باعث افزایش سرعت و کیفیت در سرخطی زدن خواهد داشت و توسط ربات های مختلف و یا اتو کلیکر ها شانس بسیار بالایی توسط این نوع سرورها خواهید داشت.

چه تفاوتی بین سرورهای بورس قائم هاست با سایر ارائه دهندگان وجود دارد؟

قائم هاست 8 سال ارائه دهنده بهترین نوع سرویس های سرور مجازی و اختصاصی در داخل کشور می باشد و تجربه دیرین در این زمینه دارد و از بهترین نوع سرور ها به مشترکین خود سرویس جهت استفاده سرخطی زدن در بورس ارائه می کند ، برای خرید سرورهای بورسی به چند نکته باید توجه کنید ، ابتدا نوع سخت افزاری که به شما ارائه می شود ، بسیاری از ارائه دهندگان سودجو برروی سرورهای معمولی اقدام به ارائه پورت 10 گیگ اشتراکی میکنند که در ظاهر فقط پورت 10 گیگ نمایش داده میشود اما در عملکرد سرور فوق با پورت بسیار ضعیف تر از حتی پورت 1 گیگابیت به مشتری سرویس ارائه میکنند.

قائم هاست با در نظر گرفتن تمامی اصول و استاندارد های مورد نیاز شبکه و سخت افزار از بهترین پورت های اختصاصی با آپلینک شبکه 40 گیگابیتی بر روی جدیدترین سری سرورهای قدرتمند با بهترین نوع هارد های NVMe  ( که متأسفانه سایر ارائه دهندگان بخاطر قیمت بالای هارد در داخل کشور از هارد های دسکتاپی ارزان قیمت که دارای کیفیت پایینی می باشد استفاده میکنند ) و همچنین هارد های SSD دارای رید سخت افزاری ( رید 10 ) هم اکنون ارائه دهنده بهترین نوع سرویس های داخل کشور جهت سرخطی زدن بورس می باشد.

درصورتی که هنگام خرید سرور با پیغام ظرفیت تکمیل است مواجه شدم باید چه کاری انجام دهم؟

باتوجه به اینکه تقاضای خرید سرورهای بورس قائم هاست بالا بوده و ظرفیت سرورها خیلی سریع تکمیل می شود ، درصورتی که هنگام سفارش و خرید سرور با پیغام ظرفیت تکمیل است مواجه شدید ، ابتدا عضو ناحیه کاربری قائم هاست شده و از طریق لینک فوق نسبت به ارسال درخواست خرید سرور اقدام نمایید تا همکاران ما در بخش فروش بلافاصله پس از موجود شدن ظرفیت طبق اولویت درخواست خرید سرور توسط شما سفارش سرور مورد نظر را برای شما ایجاد نمایند.

سرورهای بورس قائم هاست در کجا واقع هستند؟!

سرور مجازی بورس قائم هاست در بهترین مرکز داده تهران دیتاسنتر افرانت ، واقع در خیابان شهید بهشتی تهران قرار دارند که اکثریت کارگزاری های بزرگ و مهم در این مکان قرار دارند و با خرید سرورهای بورس قائم هاست می توانید نزدیک ترین فاصله را به کارگزاری خود داشته باشید ، همچنین از سایر مراکز داده مانند آسیاتک برج میلاد ، پارس آنلاین و زیرساخت نیز قابل ارائه می باشد.

آیا تضمین و گارانتی بازگشت وجه در سرورهای بورس وجود دارد؟

کلیه پلن های سرورهای بورس ، دارای تضمین پینگ 1 به کارگزاری های بورس می باشند ، همچنین سخت افزار ارائه شده برابر با پلن خریداری شده توسط مشتری نیز کاملا تضمین شده است و هرگونه مغایرت در پینگ به کارگزاری های معتبر و یا سخت افزار خریداری شده توسط مشتریان بی قید و شرط شامل گارانتی بازگشت وجه می باشند.

بیشترین نتایج سرخطی با سرورهای بورس از کدام کارگزاری ها بوده است؟

طبق آخرین آمار ارائه شده مشتریان به ترتیب بهترین کارگزاری هایی که بیشترین آمار موفقیت توسط سرورهای قائم هاست در نتایج مشتریان این سرویس ها ثبت شده است عبارتند از : کارگزاری های آگاه ، مفید ، حافظ ، فارابی ، بهمن ، سهام ، بانک ملت ، نو اندیشان ، امید آوید ، رفاه کارگران ، تدبیر گران ، نهایت نگر ، ایساتیس پویا ، بانک پارسیان ، دنیای خبره ، اردیبهشت ، اکسیر ، بهمن ، ارگ هومن و بسیاری از کارگزاری های دیگر می باشد.

نکته قابل توجه » سرور بورس صرفا یک ابزار می باشد که با توجه به پهنای باند وسیع اینترنت پورت 10 گیگ و پینگ 1 میلی ثانیه به کارگزاری های مختلف ، شانس شما را در سرخطی زدن افزایش می دهد و موفقیت در سرخطی زدن وابسته به دانش و مهارت کاربر با استفاده از ابزارهای سرور و نرم افزارهای مورد نیاز می باشد. ( پیشنهاد می شود قبل از خرید از طریق ارسال تیکت حتما نسبت به مشاوره قبل از خرید اقدام نمایید. )

 

چگونه می توانم سرور بورس را سفارش دهم؟

جهت سفارش سرور بورس با پورت 10 گیگ و پینگ 1 می توانید روی دکمه خرید هر پلن دلخواه کلیک نمایید و بصورت آنلاین اقدام به خرید و پرداخت نمایید.

زمان تحویل سرور بورس بعد از خرید چقدر است؟

زمان تحویل سرور بورس بعد از خرید 1 الی 3 ساعت می باشد.

سرعت سرورهای بورس چقدر است؟

سرعت سرورهای بورس با پورت 10 گیگ حد اقل 3000 مگابیت و حد اکثر 9000 مگابیت می باشد.

سرور بورس قائم هاست از کدام مراکز داده می باشد؟

سرورهای بورس قائم هاست از تمام مراکز تهران اعم از افرانت ، پارس آنلاین ، آسیاتک برج میلاد ، زیرساخت و تبیان ارائه می شود.

سرورهای بورس قائم هاست از چه نوعی هستند؟

سرورهای بورس قائم هاست از جدیدترین نسل سرورهای داخل کشور با درایو های فوق پرسرعت NVMe با 20 برابر سرعت بالاتر از سایر سرورها می باشند.

آیا منابع و پورت سرورها اختصاصی می باشند؟

کلیه پلن های سرورهای بورس قائم هاست با پورت و منابع کاملا اختصاصی تحویل مشتریان می شوند.

کدام پلن برای سرخطی زدن مناسب می باشد؟

تمامی پلن های سرور بورس قائم هاست با پورت 10 گیگ و پینگ 1 به کارگزاری مورد نظر شما ارائه می شود.


دیدگاه ها


28 پرسش و پاسخ

 • من از نحوه کارایی سرور اطلاع ندارم اولین بارم هست که دارم سرور میخرم اموزش هم میدین که چطور استفاده کنم ؟
  • پاسخ داده شده
   بله آموزش استفاده از سرور به همراه اطلاعات و توضیحات کامل برای شما ارسال خواهد شد
  • پاسخ داده شده
   تمامی پلن ها قابلیت استفاده برای دو کاربر رو دارن اما ترجیحا رم 16 گیگ به بالا رو پیشنهاد میکنیم که دچار ضعف سخت افزاری و هنگی هنگام سرخطی زدن هر دو کاربر نشن
 • سلام من بالاترین سرعت رو میخوام لطفا به من بگید نهایت سرعت بهترین پلنتون چقدر هست که خرید بکنم؟
  • پاسخ داده شده
   از پلن های پورت 10 گیگ خریداری کنید اگر اسپید تست خروجی سرعت رو درست بده معمولا 7 الی 9 هزار مگابیت سرعت پورت های 10 گیگ هست
 • سلام تو پلن هاتون دیدم هم افرانت هست و هم برج میلاد . کدام مناسبتر هست برای سرخطی زدن؟ کدام رو تهیه کنیم؟
  • پاسخ داده شده
   پیشنهاد ما پلن های سرور مجازی بورس پورت 10 گیگ افرانت هست این سرورها بدلیل موقعیت مکانی که واقع در خیابان شهید بهشتی هستن نزدیک ترین فاصله رو به کارگزاری های بورس نسبت به سرورهای برج میلاد دارن و نتیجه بهتری رو میدن ، البته قبل از خرید میتونید لینک کارگزاریتون رو از طریق تیکت به بخش فروش ارسال کنید تا به نسبت پینگ سرور مناسب از اسیاتک یا پارس انلاین و یا افرانت پیشنهاد بشه!
  • پاسخ داده شده
   بله ، فقط دقت بفرمایید که پینگ به کارگزاری های بورس ایران 1 هست نه به سایر سایتها و برای این پینگ 1 تضمین وجود داره .
 • روی سروری که خریداری میکنم میتونم هر نوع رباتی که خواستم رو نصب بکنم؟ من چندتا ربات سرخطی دارم و میخوام همزمان همه رو اجرا بکنم مشکلی نداره؟
  • پاسخ داده شده
   بله هیچ محدودیتی برای نصب و استفاده ربات های سرخطی وجود نداره و اگر در نصب هرکدام از ربات یا نرم افزارها مشکلی داشتید میتونید به بخش پشتیبانی درخواست نصب ارسال کنید تا براتون نصب کنیم
  • پاسخ داده شده
   منابع این سرورها 100% اختصاصی هست همچنین پورت شبکه 10 گیگابیتی برای کلیه کاربران اختصاصی هست.
 • من قصد خرید سرور بورس دارم سوالی که دارم این هست آیا میتونم با گوشی اندروید به سرور متصل بشم ؟ کامپیوتر ندارم
  • پاسخ داده شده
   بله میتونید هم با اندروید و هم ios یا هر دیوایسی که دارید متصل بشید.
 • سلام وقت بخیر، نحوه خرید سرور افرانت به چه شکل هست؟ هنگام کلیک کردن جهت سفارش هر ۳ تا گزینه افرانت و برج میلاد رو هم زده.
  • پاسخ داده شده
   بصورت پیشفرض سرورهای مخصوص بورس از مرکز داده افرانت ارائه میشن ( صرفا بدلیل بازدهی و عملکرد بهتر ) ، اگر بجز افرانت از پارس آنلاین یا آسیاتک خواستید بعد از ثبت سفارش در تیکت اعلام کنید و یا در توضیحات سفارش درج کنید که مثلا از پارس آنلاین باشه سرورتون .
 • سلام، آیا نوع گوشی موبایل و سرویس دهنده مثلا همراه اول باشه یا ایرانسل یا اگر خودمون کامپیوتر داشته باشیم و اینترنت مخصوصش رو کیفیت اینها تاثیری روی جایگاهمون در صف داره و آیا فرقی بین سرعت سرخط زدن بین کامپیوتر و موبایل هست؟
  • پاسخ داده شده
   خیر هیچ تفاوتی نداره که با چه دستگاهی متصل باشید ، اما استفاده از اینترنت های پرسرعت مخصوصا 4G ایرانسل سرعت شمارو در ریموت تا حد ممکن افزایش میده و باعث میشه کمترین دیلی رو داشته باشید.
 • سلام هنوز هم میشه سرخطی زد؟ یا بقیه عرضه اولیه در روز بعد به صندوق های سرمایه گذاری تعلق میگیره؟
  • پاسخ داده شده
   بله میتونید سرخطی بزنید ؛ مشکل یا محدودیتی تا الان گزارش نشده .
  • پاسخ داده شده
   عضو ناحیه کاربری بشید درخواست بزارید تا درخواست شمارو در اولویت قرار بدیم و طبق اولویت به محض ایجاد ظرفیت سرویس مورد نظر براتون فاکتور بشه.
 • سلام عضو ناحیه شدیم ولی برا سرور۱۰ گیگ نمیشه درخاست داد چیکار کنیم بریم تو اولویت
  • پاسخ داده شده
   درخواست به بخش فروش بزنید طبق اولویت براتون فاکتور میشه