قائم هاست


قائم هاست ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه ، هاستینگ ، سرور مجازی و اختصاصی

بصورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل در کنار شما هستیم , کلیه درخواست ها و سوالات خود را از طریق ارسال تیکت مطرح نمایید , سریعا پاسخ دریافت خواهید کرد.

سرور مجازی بورس با پورت 10 گیگ اختصاصی + بهترین نوع NVMe Enterprise با پرسرعت ترین سرور ، جهت استفاده سرخطی در بورس

سرور مجازی بورس با تحویل فوری و پینگ 1 میلی ثانیه واقعی ؛ پاسخگو به کلیه نیاز های شما در فعالیت های بورس می باشد ، ما از 3 مرکز داده اصلی بورس به شما مناسبترین سرور را با مناسبترین تعرفه ارائه می کنیم و هدف از ارائه این سرویس ها صرفا موفقیت شما در انجام معاملات بورسی می باشد.

با هدف به اینکه سرویس های بورسی را نه تنها برای یکبار استفاده بلکه استفاده طولانی مدت از ما تهیه نمایید سعی در تلاش هستیم تا برترین نوع سرورهای بورسی داخل کشور را از نظر هزینه و سرعت به شما ارائه دهیم.

 

سرور مجازی بورس

فهرست عناوین

سرور مجازی بورس چیست؟

اگر بتازگی وارد عرصه معاملات بورسی شده اید، حتما با مواردی همچون ضعف در سرعت اینترنت و عدم بازدهی مناسب اینترنت های خانگی و یا اینترنت های همراه مواجه شده اید ، با استفاده از سرورهای مجازی که توسط قائم هاست بصورت کاملا اختصاصی به مشتریان ارائه می شوند، می توانید با سرعتی بسیار بالاتر و بهتر از اینترنت های خانگی و یا اینترنت های همراه اقدام به ثبت سفارش و یا سرخطی زدن در کارگزاری های بورس نمایید و از سایر مراجعه کنندگان که در صف خط سفارش معاملات بورسی قرار میگیرند چند گام جلوتر باشید و شانس بیشتری برای سرخطی زدن داشته باشید.

سرور های مجاز بورسی از نوعی سرورهای مخصوص و ویژه بورس هستند که با سرعت و پورت فوق العاده بالا ارائه می شوند و از طریق کامپیوتر و یا تلفن همراه مشترکین میتوانند به سرور مجازی بورس متصل شوند و نسبت به معاملات بورسی خود اقدام نمایند.

سفارش زدن سرخطی بورس به چه معناست؟

ثبت سفارش معاملات سهام با قیمت‌های لحظه‌ای بازار در میان معامله‌گران بورس به سرخطی زدن یا سفارش سرخطی معروف است ، یعنی بصورت لحظه ای در بورس قیمت اعلام می شود و اگر اولین نفر در ثبت سفارش یا سرخطی باشید میتوانید سهام مورد نظر را خریداری کنید ، بنابراین با ثبت سفارش سرخطی در بورس ، خرید یا فروش سهام در قیمت همان لحظه سهم، بصورت آنی و بدون تاخیر انجام می‌گردد، که با سرویس های ویژه بورس قائم هاست شانس بسیار بالایی در خرید یا سفارش سرخطی در بازار بورس خواهید داشت.

برای سفارش سرخطی سرور با چه مشخصات یا سیستم عاملی مناسب تر است؟

برای خرید سرور یا وی پی اس بورس شما به میل خود میتوانید سیستم عامل دلخواه انتخاب نمایید ، اما پیشنهاد ما برای خرید vps بورس سیستم عامل ویندوز سرور 2012 می باشد که بهترین سرعت و کیفیت را در سرور به شما خواهد داد ، ترجیحا سرور با هارد nvme و یا هارد SSD رید 10 یا همان سرورهای ابری ایران قائم هاست برای استفاده شما پیشنهاد می شود و پورت های 10 گیگابیت این سرویس ها براحتی جوابگوی نیاز شما خواهند بود و شاید اکثر مشتریان برای سفارش سرخطی زدن تقاضای پورت 10 گیگابیت جهت افزایش سرعت و بالا رفتن عملکرد در ثبت سفارش در کارگزاری ها را دارند که قائم هاست با جدیدترین و بهترین نوع سرویس های پورت 10 گیگابیت که با قیمت بسیار ارزان و سرعت بسیار بالا می باشد ، بهترین سرویس را به مشتریان خود ارائه می نماید.

چرا خرید سرور مجازی بورس از قائم هاست؟

قائم هاست با سالها تجربه دیرین و درخشان ارائه خدمات تخصصی در زمینه سرور مجازی و سرور اختصاصی هم اکنون ارائه دهنده سرویس های فوق پرسرعت و با کیفیت داخل کشور با پورت شبکه 1 گیگابیت و 10 گیگابیت با سرورهای سری جدید که دارای هارد های پرسرعت SSD و NVMe هستند می باشد ، شاید بتازگی یا اخیرا با خرید سهام در بازار بور سایران آشنا شده اید و از مزایای خرید سرخطی با سرور پرسرعت در بازار بورس آشنایی کامل دارید ، از این رو قائم هاست سرورهای فوق پرسرعت داخل کشور را به شما پیشنهاد میدهد تا بصورت بسیار حرفه ای بتوانید اقدام به خرید سرخطی در بورس نمایید.

چرا سرورهای قائم هاست از سایر ارائه دهندگان ارزانتر می باشد؟!

شاید برای شما سوال باشد که چگونه قائم هاست سرورهای پورت 10 گیگ و پورت 1 گیگ مخصوص سرخطی زدن در بورس را با قیمت های مناسب و ارزانتر نسبت به سایر ارائه دهندگان ارائه می کند ، آیا سرورها دارای نقص یا مشکلی می باشند؟ ، دلیل این کار چیست؟! ؛ قائم هاست ارائه دهنده اصلی سرویس های مخصوص بورس و خدمات دیتاسنتری می باشد و بهترین نوع سرورها را با ارزانترین قیمت که واقعا از قیمت تمام شده پایین تر می باشد ارائه می کند ! ما به شما پورت 10 گیگ واقعی را با پینگ 1 و قیمت ارزان ارائه میکنیم !

پورت 10 گیگ اختصاصی با پینگ 1 تضمینی ارائه می شود !

خرید سرور مجازی بورس

خرید سرور مجازی بورس

 

پلن های سرور بورس با پورت 10 گیگابیت اختصاصی از سه مرکز داده اصلی کارگزاری های بورس ( افرانت ، پارس آنلاین ، آسیاتک برج میلاد )

TNG 16GB
TNG 8GB
TNG 4GB
نام پلن
16GB
8GB
4GB
حافظه رم
سرور ایران
16Core – 16GHz
سرور ایران
8Core – 8GHz
سرور ایران
4Core – 4GHz
پردازنده
45GB NVMe
35GB NVMe
25GB NVMe
فضای دیسک
10 گیگابیت10 گیگابیت
10 گیگابیت
پورت شبکه
نامحدود
نامحدود
نامحدود
ترافیک مجاز
سرور دانلود ایرانسرور دانلود ایرانسرور دانلود ایرانلوکیشن
AFRANET

AsiaTech

ParsOnline

AFRANET

AsiaTech

ParsOnline

AFRANET

AsiaTech

ParsOnline

مرکز داده
1 الی 6 ساعت1 الی 6 ساعت1 الی 6 ساعتزمان تحویل
1 میلی ثانیه1 میلی ثانیه1 میلی ثانیهپینگ
1.550.000 تومان850.000 تومان550.000 تومانقیمت ماهیانه
خریدخریدخریدسفارش
                                .
پینگ 1 میلی ثانیه و حد اکثر سرعت پورت 10 گیگابیت نهایتا 9000 مگابیت می باشد ؛ قابلیت استفاده برای 2 کاربر ، منابع سخت افزاری و پورت شبکه این پلن ها کاملا اختصاصی می باشد.
در انتخاب این نوع پلن ها اصلا شک نکنید ! ؛ این پلن ها را متناسب با استفاده در بورس بهترین سرعت در داخل کشور را به شما میدهد که با تعرفه بسیار مناسب و منصفانه توسط قائم هاست ارائه می شود.

پاسخ کلیه سوالات شما در باره سرورهای پورت 10 گیگ جهت استفاده در بورس »

زمان تحویل جهت خرید سرور مجازی بورس چه مدت است؟

زمان تحویل سرور بورس

زمان تحویل سرویس ها بین 1 الی 6 ساعت در همان روز که سرویس خریداری می شود می باشد و تمام تلاش بر این می باشد که هر سرویسی که خریداری می شود خیلی سریع به دست کاربر برسد و بتوانند استفاده کنند .

سرعت پورت و پینگ سرورها چه میزان است؟

سرعت سرور بورس

سرعت سرورهای پورت 10 گیگ در دیتاسنتر افرانت که توسط قائم هاست ارائه می شود تا حد اکثر 9000 مگابیت می باشد که مستند و تصویر هم درج شده و در سرورهای پورت 1 گیگابیت نهایتا حد اکثر تا 900 مگابیت بر روی هارد های NVMe می باشد و پینگ کلیه سرویس ها به کارگزاری های مختلف 1 میلی ثانیه می باشد و بهترین ارتباط را توسط این پلن ها به کارگزاری مورد نظر خود خواهید داشت.

امکان استفاده همزمان برای چند کاربر وجود دارد در سرویس ها؟

سرور بورس دو کاربره

در هر یک از این سرویس ها کاربران میتوانند تا 2 کاربر همزمان ایجاد نمایند و بصورت همزمان از سرویس ها با دو کاربر استفاده نمایند اما باید در نظر داشته باشید در پلن های دارای رم کمتر از 16 گیگ ممکن است استفاده همزمان با 2 کاربر باعث افت سرعت شود و کاربر با کندی در عملکرد سرویس مواجه شود.

آیا امکان استفاده از سرور در گوشی های تلفن همراه وجود دارد؟

سرور بورس برای موبایل

با استفاده از اپلیکیشن های مختلف Remote Desktop در گوشی های دارای سیستم عامل اندروید و ios می توانید براحتی به سرورهای بورس خریداری شده متصل شوید و از روی تلفن همراه نیز به سرور خود دسترسی داشته باشید.

آیا امکان دریافت ربات سرخطی با سرورها وجود دارد؟

ربات سرخطی سرور بورس

درصورت درخواست مشتریان جهت تهیه ربات مناسب ، ربات توسط ما معرفی خواهد شد ، اما مشتریان گرامی باید توجه نمایند استفاده از ربات بخش مهم و اصلی در سرخطی زدن می باشد و سرخطی زدن در هر کارگزاری ممکن است باتوجه به شرایط و سرعت سایت کارگزاری نیاز به ربات مخصوص داشته باشد و حتما کاربران باید برای سرخطی زدن ربات مناسب نیز تهیه نمایند.

سرورهای پورت 10 گیگابیت قائم هاست از چه نوع هاردی استفاده میکنند؟

هارد nvme برای سرور بورس

سرورهای TNG قائم هاست با استفاده از بهترین نوع هارد NVMe سری دیتاسنتری که گران قیمت ترین نوع هارد های داخل کشور ویژه و مخصوص سرور و دیتاسنتر از برند های HPE می باشد با اطمینان سرویسی را به شما ارائه میکند که از نظر کیفیت سخت افزاری و سرعت فوق العاده می باشد و با ارزانترین قیمت صرفا جهت اینکه مشتریان توان خرید داشته باشند و با هزینه بسیار پایین اقدام به خرید سرویس نمایند ارائه می شود ، بسیاری از ارائه دهندگان جهت سود بیشتر با استفاده از هارد های دسکتاپی یا لپ تاپی بدلیل اینکه هزینه کمتر و سود بیشتری داشته باشند اقدام به سرویس های فیک و بی کیفیت به مشترکین خود میکنند که قائم هاست با مستندات کافی تمامی موارد را به مشترکین خود میتواند جهت اطمینان بیشتر از کیفیت و نوع سخت افزار رضایت مشتریان خود را جلب نموده.

آیا پورت سرورهای 10 گیگابیت اشتراکی است یا اختصاصی؟

پورت شبکه 10 گیگ

قائم هاست با تضمین به اختصاصی بودن پورتی که روی سرویس ها به مشتریان ارائه می شود سرویس های مخصوص بورس را ارائه میدهد , باتوجه به مدیریت صحیح و قوانین در نظر گرفته شده پورت شبکه بصورت لحظه ای و 24 ساعته آنالیز و مانیتورینگ شده و هر استفاده ای بجز استفاده در بورس تخلف محسوب میشود و سرویس مورد نظر مسدود خواهد شد و با مدیریت صحیح که انجام میشود سرور های بورس فقط جهت استفاده در بورس می باشند و پورت ارائه شده به مشتریان کاملا اختصاصی بوده و هیچ افت سرعت و یا تداخلی در پورت بدلیل عدم مدیریت وجود نخواهد داشت و با کمترین قیمت بجای هزینه های بالای 5 میلیون تومان در ماه قائم هاست با هزینه بسیار پایین و مناسب به مشترکین خود سرور پورت 10 گیگابیت واقعی ارائه می کند.

آیا تفاوتی بین رم 8 گیگابایت با رم 16 گیگابایت در سرورهای پورت 10 گیگ وجود دارد؟

سرور اختصاصی بورس رم 16 گیگ

بله ، سرورهای پورت 10 گیگابیت وابسته به میزان سخت افزاری که دارند میتوانند سرعت بهتری به شما ارائه کنند و باتوجه میزان پردازنده و میزان رم و نوع هارد فوق العاده ای که قائم هاست از گرانترین نوع هارد NVMe بر روی این سرورها استفاده کرده بهترین سرعت را به شما ارائه خواهد داد و ترجیحا پلن 16 گیگ سرعت بهتری خواهد داشت.

آیا تفاوتی واقعا بین سرورهای پورت 10 گیگ و 1 گیگ وجود دارد؟

سرور بورس با پورت 10 گیگ

بله ، سرورهای پورت 10 گیگابیت دارای پهنای باند وسیعتر و بیشتری نسبت به سرورهای پورت 1 گیگ هستند و سرعت بسیار بالاتر و بهتری نسبت به سرورهای پورت 10 گیگ به شما خواهند داد که تا حدود 10 برابر پرسرعت تر از سرورهای پورت 1 گیگ معمولی هستند و این امر باعث افزایش سرعت و کیفیت در سرخطی زدن خواهد داشت و توسط ربات های مختلف و یا اتو کلیکر ها شانس بسیار بالایی توسط این نوع سرورها خواهید داشت.

تست سرعت سرورهای پورت 10 گیگ قائم هاست

تست سرعت سرورهای پورت 10 گیگ قائم هاست

                          .
    
توجه : این پلن ها فقط ویژه استفاده در بورس ایران می باشد ، هرگونه استفاده دیگر همچون دانلود کردن با سرور ، سوء استفاده های ترافیکی و … ممنوع بوده و طبق قوانین برخورد و سرویس مسدود خواهد شد ، بدون اطلاع از قوانین و مشاوره قبل از خرید از طریق ارسال تیکت ترجیحا اقدام به خرید نکنید .
نکته بسیار مهم » ما هرگز از شبکه ای که استفاده عمومی در آن می شود مانند دانلود و اپلود و … به شما سرویس نخواهیم داد زیرا سایر ارائه دهندگان در سرورهایی که هر نوع استفاده ای از آنها می شود سرور برای بورس هم ارائه می کنند که بسیار سرعت و کیفیت پایینی دارند ؛ ما با مدیریت صحیح و دقت بسیار بالا شبکه و سرورهای جدا از سایر مشترکین فقط برای استفاده در بورس برای شما سرویس با پورت بسیار بالا و مناسب آماده کرده ایم ؛ با اطمینان از قائم هاست سرویس خریداری کنید و بالاترین کیفیت را دریافت نمایید.

 

پلن های سرور بورس NVMe با پورت 1 گیگ

VDS-16GBVDS-12GBVDS-8GBVDS-6GBنام پلن
16GB ECC12GB ECC8GB ECC6GB ECCحافظه رم
VPS NVMe ایران
16Core – 16GHz
VPS NVMe ایران
12Core – 12GHz
VPS NVMe ایران
8Core – 8GHz
VPS NVMe ایران
6Core – 6GHz
پردازنده
35GB NVMe35GB NVMe35GB NVMe25GB NVMeفضای دیسک
1 گیگابیت
1 گیگابیت
1 گیگابیت
1 گیگابیت
پورت شبکه
نامحدودنامحدودنامحدودنامحدودترافیک مجاز
VDS NVMe IranVDS NVMe IranVDS NVMe IranVDS NVMe Iranلوکیشن
AFRANET

ParsOnline

AFRANET

ParsOnline

AFRANET

ParsOnline

AFRANET

ParsOnline

مرکز داده
1 الی 6 ساعت1 الی 6 ساعت1 الی 6 ساعت1 الی 6 ساعتزمان تحویل
1 میلی ثانیه1 میلی ثانیه1 میلی ثانیه1 میلی ثانیهپینگ
700.000 تومان575.000 تومان400.000 تومان300.000 تومانقیمت ماهیانه
خریدخریدخریدخریدسفارش
پینگ 1 میلی ثانیه و سرعت این پلن ها نهایتا تا 900 مگابیت می باشد ؛ قابلیت استفاده برای 2 کاربر ، منابع سخت افزاری و پورت شبکه این پلن ها کاملا اختصاصی می باشد.
..
تست سرعت سرور مجازی پورت 1 گیگ قائم هاست

تست سرعت سرور مجازی پورت 1 گیگ قائم هاست

..
توجه : این پلن ها فقط ویژه استفاده در بورس ایران می باشد ، به سایر استفاده ها مثل دانلود و اپلود و … ارائه نمیشود و هرگونه استفاده دیگر ممنوع می باشد.

پلن های سرور بورس با هارد SSD Raid 10 ( پورت 1 گیگ )

VDS-16GBVDS-12GBVDS-8GBVDS-6GBنام پلن
16GB ECC12GB ECC8GB ECC6GB ECCحافظه رم
وی پی اس ابری
16Core – 16GHz
وی پی اس ابری
12Core – 12GHz
وی پی اس ابری
8Core – 8GHz
وی پی اس ابری
6Core – 6GHz
پردازنده
35GB SSD Raid 10
35GB SSD Raid 10
35GB SSD Raid 10
25GB SSD Raid 10
فضای دیسک
1 گیگابیت
1 گیگابیت
1 گیگابیت
1 گیگابیت
پورت شبکه
نامحدودنامحدودنامحدودنامحدودترافیک مجاز
VPS ایرانVPS ایرانVPS ایرانVPS ایرانلوکیشن
AFRANET

ParsOnline

AFRANET

ParsOnline

AFRANET

ParsOnline

AFRANET

ParsOnline

مرکز داده
1 الی 6 ساعت1 الی 6 ساعت1 الی 6 ساعت1 الی 6 ساعتزمان تحویل
1 میلی ثانیه1 میلی ثانیه1 میلی ثانیه1 میلی ثانیهپینگ
590.000 تومان455.000 تومان355.000 تومان255.000 تومانقیمت ماهیانه
خریدخریدخریدخریدسفارش
پینگ تقریبی 1 میلی ثانیه و سرعت این پلن ها نهایتا تا 600 مگابیت می باشد ؛ منابع سخت افزاری و پورت شبکه این پلن ها کاملا اختصاصی می باشد.

نکات بسیار مهم جهت تنظیمات سرور بعد از خرید

بعد از خرید و تحویل سرویس به نکاتی باید توجه کنید که در بهبود نتیجه ثبت سفارش در بورس یا همان سرخطی زدن به شما بسیار کمک خواهد کرد :

  • تنظیم ساعت سرور بصورت دقیق و تایم اتوماتیک و همچنین تنظیم تایم سرور به تهران
  • نصب مرورگر کروم ؛ برای باز کردن کارگزاری ها حتما از مرورگر کروم استفاده کنید
  • استفاده از نرم افزار اتوکلیکر و یا نرم افزارهای مشابه جهت افزایش سرعت در کلیک کردن
  • استفاده از ربات های سرخطی معتبر و مناسب

توجه داشته باشید که خرید سرور تنها بدلیل داشتن سرعت بالا و ارتباط نزدیک که به سایتهای کارگزاری دارد شانس شما را افزایش خواهد داد و نحوه صحیح استفاده از سرور و داشتن دانش کافی برای انجام این کار بسیار مهم می باشد.

بعد از خرید چگونه می توانم به سرور خریداری شده متصل شوم؟

اگر از نحوه استفاده سرور مجازی متصل نیستید نگران نباشید ، بعد از خرید سرور با ایمیل حاوی مشخصات سرور آموزش استفاده از سرور مجازی برای شما ارسال خواهد شد و کلیه توضیحات مورد نیاز و لازم در ایمیل توضیحات درج شده و براحتی می توانید با مطالعه دقیق آموزش های ارسال شده نسبت به متصل شدن به سرور خود و یا رفع خطاهای احتمالی اقدام نمایید.


اگر قبل از خرید سوال یا نیاز به مشاوره دارید 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما هستیم ؛ از طریق ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید در کمتر از چند دقیقه پاسخ سوال شما را خواهیم داد ؛ شماره تلفن مشاوره قبل از خرید » 02191300681 درصورت عدم پاسخ تلفن تیکت ارسال کنید ، فورا پاسخ داده خواهد شد ( پاسخ دهی تیکت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل )

چه تفاوتی بین سرورهای بورس قائم هاست با سایر ارائه دهندگان وجود دارد؟

قائم هاست 8 سال ارائه دهنده بهترین نوع سرویس های سرور مجازی و اختصاصی در داخل کشور می باشد و تجربه دیرین در این زمینه دارد و از بهترین نوع سرور ها به مشترکین خود سرویس جهت استفاده سرخطی زدن در بورس ارائه می کند ، برای خرید سرورهای بورسی به چند نکته باید توجه کنید ، ابتدا نوع سخت افزاری که به شما ارائه می شود ، بسیاری از ارائه دهندگان سودجو برروی سرورهای معمولی اقدام به ارائه پورت 10 گیگ اشتراکی میکنند که در ظاهر فقط پورت 10 گیگ نمایش داده میشود اما در عملکرد سرور فوق با پورت بسیار ضعیف تر از حتی پورت 1 گیگابیت به مشتری سرویس ارائه میکنند.

قائم هاست با در نظر گرفتن تمامی اصول و استاندارد های مورد نیاز شبکه و سخت افزار از بهترین پورت های اختصاصی با آپلینک شبکه 40 گیگابیتی بر روی جدیدترین سری سرورهای قدرتمند با بهترین نوع هارد های NVMe  ( که متأسفانه سایر ارائه دهندگان بخاطر قیمت بالای هارد در داخل کشور از هارد های دسکتاپی ارزان قیمت که دارای کیفیت پایینی می باشد استفاده میکنند ) و همچنین هارد های SSD دارای رید سخت افزاری ( رید 10 ) هم اکنون ارائه دهنده بهترین نوع سرویس های داخل کشور جهت سرخطی زدن بورس می باشد.

درصورتی که هنگام خرید سرور با پیغام ظرفیت تکمیل است مواجه شدم باید چه کاری انجام دهم؟

باتوجه به اینکه تقاضای خرید سرورهای بورس قائم هاست بالا بوده و ظرفیت سرورها خیلی سریع تکمیل می شود ، درصورتی که هنگام سفارش و خرید سرور با پیغام ظرفیت تکمیل است مواجه شدید ، ابتدا عضو ناحیه کاربری قائم هاست شده و از طریق لینک فوق نسبت به ارسال درخواست خرید سرور اقدام نمایید تا همکاران ما در بخش فروش بلافاصله پس از موجود شدن ظرفیت طبق اولویت درخواست خرید سرور توسط شما سفارش سرور مورد نظر را برای شما ایجاد نمایند.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازگشت به صفحه ی اصلی وبسایت