سرور مجازی بورس

TNG 8GB

پینگ 1 میلی ثانیه با حداکثر سرعت پورت 10 گیگابیت

 • حافظه رم : 8GB با پردازنده : 8Core - 8GHz
 • فضای دیسک : 35GB NVMe
 • ترافیک مجاز : نامحدود
 • لوکیشن : ایران در مراکز داده معتبر

TNG 16GB

پینگ 1 میلی ثانیه با حداکثر سرعت پورت 10 گیگابیت

 • حافظه رم : 16GB با پردازنده : 16Core - 16GHz
 • فضای دیسک : 45GB NVMe
 • ترافیک مجاز : نامحدود
 • لوکیشن : ایران در مراکز داده معتبر

TNG 32GB

پینگ 1 میلی ثانیه با حداکثر سرعت پورت 10 گیگابیت

 • حافظه رم : 32GB با پردازنده : 32Core - 32GHz
 • فضای دیسک : 65GB NVMe
 • ترافیک مجاز : نامحدود
 • لوکیشن : ایران در مراکز داده معتبر

سرور مجازی بورس یکی از ابزار هایی است که می تواند نیازهای شما را برای سرخطی زدن در بازار بورس برطرف کند؛ این سرورها با سیستم عامل ویندوز و لینوکس در قائم هاست با بالاترین کیفیت ارائه می شوند.

استفاده از سرور مجازی بورس به کاربران این امکان را می دهد که معاملات مورد نظر خود را بصورت آنلاین در کارگزاری مورد نظر خود انجام دهند و از سرعت بی نظیر آن بهره ببرند.

هنگام سرخطی زدن نیاز به بالاترین سرعت اینترنت دارید ، این سرورها می توانند سرعت و قدرت بالایی را در اجرای نرم افزارهای مربوط به تجزیه و تحلیل بازار نشان دهند؛ همچنین برای دسترسی به کارگزاری های مختلف بازار بورس ایران محدودیت پهنای باند وجود ندارد.

با استفاده از این سرور ها می توانید با پینگ 1 میلی ثانیه به کارگزاری مورد نظر خود و بالاترین سرعت در بازارهای بورس براحتی سرخطی بزنید.

سرور مجازی بورس چیست؟

اگر بتازگی وارد عرصه معاملات بورسی شده اید، حتما با مواردی همچون ضعف در سرعت اینترنت و عدم بازدهی مناسب اینترنت های خانگی و یا اینترنت های همراه مواجه شده اید ، با استفاده از سرورهای مجازی که توسط قائم هاست بصورت کاملا اختصاصی به مشتریان ارائه می شوند، می توانید با سرعتی بسیار بالاتر و بهتر از اینترنت های خانگی و یا اینترنت های همراه اقدام به ثبت سفارش و یا سرخطی زدن در کارگزاری های بورس نمایید و از سایر مراجعه کنندگان که در صف خط سفارش معاملات بورسی قرار میگیرند چند گام جلوتر باشید و شانس بیشتری برای سرخطی زدن داشته باشید.

سرور بورس

سرور های مجاز بورسی از نوعی سرورهای مخصوص و ویژه بورس هستند که با سرعت و پورت فوق العاده بالا ارائه می شوند و از طریق کامپیوتر و یا تلفن همراه مشترکین میتوانند به سرور مجازی بورس متصل شوند و نسبت به معاملات بورسی خود اقدام نمایند.

سفارش زدن سرخطی بورس به چه معناست؟

ثبت سفارش معاملات سهام با قیمت‌های لحظه‌ای بازار در میان معامله‌گران بورس به سرخطی زدن یا سفارش سرخطی معروف است ، یعنی بصورت لحظه ای در بورس قیمت اعلام می شود و اگر اولین نفر در ثبت سفارش یا سرخطی باشید میتوانید سهام مورد نظر را خریداری کنید ، بنابراین با ثبت سفارش سرخطی در بورس ، خرید یا فروش سهام در قیمت همان لحظه سهم، بصورت آنی و بدون تاخیر انجام می‌گردد، که با سرویس های ویژه بورس قائم هاست شانس بسیار بالایی در خرید یا سفارش سرخطی در بازار بورس خواهید داشت.

برای سفارش سرخطی سرور با چه مشخصات یا سیستم عاملی مناسب تر است؟

برای خرید سرور یا وی پی اس بورس شما به میل خود میتوانید سیستم عامل دلخواه انتخاب نمایید ، اما پیشنهاد ما برای خرید vps بورس سیستم عامل ویندوز سرور 2012 می باشد که بهترین سرعت و کیفیت را در سرور به شما خواهد داد ، ترجیحا سرور با هارد nvme و یا هارد SSD رید 10 یا همان سرورهای ابری ایران قائم هاست برای استفاده شما پیشنهاد می شود و پورت های 10 گیگابیت این سرویس ها براحتی جوابگوی نیاز شما خواهند بود و شاید اکثر مشتریان برای سفارش سرخطی زدن تقاضای پورت 10 گیگابیت جهت افزایش سرعت و بالا رفتن عملکرد در ثبت سفارش در کارگزاری ها را دارند که قائم هاست با جدیدترین و بهترین نوع سرویس های پورت 10 گیگابیت که با قیمت بسیار ارزان و سرعت بسیار بالا می باشد ، بهترین سرویس را به مشتریان خود ارائه می نماید.

مزایای خرید سرور مجازی بورس

استفاده از سرور مجازی بورس مزایایی دارد که شامل موارد زیر است:

 1. با استفاده از سرور مجازی بورس ، به بالاترین سرعت ممکن اینترنت دسترسی دارید.
 2. به منظور اجرای نرم افزارهای شخصی همچون ربات ، می توان از منابع سخت افزاری قدرتمند در این سرورها استفاده کرد.
 3. از این سرور می توان برای قرار گرفتن در ردیف اول صف معاملات بازار سهام استفاده کرد.
 4. به کاربران امکان می دهد بدون قطعی، همیشه به کارگزاری های بورس دسترسی داشته باشند.
 5. همچنین با استفاده از این نوع سرورهای بورس می توانید توسط Remote Desktop به سرور مجازی متصل شوید.
 6. توسط ربات های سرخطی و سرور مجازی بورس براحتی میتوانید در کارگزاری مورد نظر خود سرخطی بزنید.

سرور مجازی بورس ایران

سرور مجازی بورس قائم هاست برگرفته از سری سرورهای نسل جدید با درایوهای پرسرعت NVMe و منابع اختصاصی و پورت شبکه 10 گیگابیت اختصاصی با قیمت ارزان و کیفیت بسیار بالایی که دارد به شما این امکان را میدهد که با کمترین قیمت ممکن بهترین رتبه را در سرخطی زدن بگیرید.

سرورهای بورس قائم هاست از مراکز داده اصلی کارگزاری های بورس و همچنین تمامی مراکز داده واقع در تهران همچون افرانت ، پارس آنلاین ، آسیاتک برج میلاد ، زیرساخت ، رسپینا و تبیان ارائه می شود.

چرا باید سرور مجازی بورس بخریم؟

مثال بسیار ساده ای می توان برای درک بهتر دلیل خرید سرور مجازی بورس زد، مودم که یک وصیله متصل به اینترنت خانگی که در تمامی خانه ها یافت می شود را در نظر بگیرید، اگر مودم را سرور کارگزاری بورس در نظر بگیریم هرچه به مودم نزدیک تر باشیم سرعت اینترنت ما بالاتر خواهد بود ، درواقع در بورس هم هرچه به سرور کارگزاری نزدیکتر باشید سرعت شما بالاتر خواهد بود و برای سرخطی زدن شانس بالاتری دارید.

سرورهای بورس قائم هاست از همان مرکز داده ای که کارگزاری شما در آن واقع شده ارائه می شود و توسط سرور بورس فاصله شما به سرور کارگزاری تنها چند قدم می باشد و بالاترین شانس را خواهید داشت.

سرور مجازی بورس با پورت 10 گیگ اختصاصی + بهترین نوع NVMe Enterprise با پرسرعت ترین سرور ، جهت استفاده سرخطی در بورس؛ تحویل فوری و پینگ 1 میلی ثانیه واقعی ؛ پاسخگو به کلیه نیاز های شما در فعالیت های بورس

ما از 3 مرکز داده اصلی بورس به شما مناسبترین سرور را با مناسبترین تعرفه ارائه می کنیم و هدف از ارائه این سرویس ها صرفا موفقیت شما در انجام معاملات بورسی می باشد.

با هدف به اینکه سرویس های بورسی را نه تنها برای یکبار استفاده بلکه استفاده طولانی مدت از ما تهیه نمایید سعی در تلاش هستیم تا برترین نوع سرورهای بورسی داخل کشور را از نظر هزینه و سرعت به شما ارائه دهیم.

پورت 10 گیگ اختصاصی با پینگ 1 تضمینی ارائه می شود !

خرید سرور مجازی بورس

پلن های سرور بورس با پورت 10 گیگابیت اختصاصی از سه مرکز داده اصلی کارگزاری های بورس ( افرانت ، پارس آنلاین ، آسیاتک برج میلاد )

TNG 16GB
TNG 8GB
TNG 4GB
نام پلن
16GB
8GB
4GB
حافظه رم
سرور ایران
16Core - 16GHz
سرور ایران
8Core - 8GHz
سرور ایران
4Core - 4GHz
پردازنده
45GB NVMe
35GB NVMe
25GB NVMe
فضای دیسک
10 گیگابیت 10 گیگابیت
10 گیگابیت
پورت شبکه
نامحدود
نامحدود
نامحدود
ترافیک مجاز
سرور دانلود ایران سرور دانلود ایران سرور دانلود ایران لوکیشن
AFRANET

 

AsiaTech

ParsOnline

AFRANET

 

AsiaTech

ParsOnline

AFRANET

 

AsiaTech

ParsOnline

مرکز داده
1 الی 6 ساعت 1 الی 6 ساعت 1 الی 6 ساعت زمان تحویل
1 میلی ثانیه 1 میلی ثانیه 1 میلی ثانیه پینگ
1.550.000 تومان 850.000 تومان 550.000 تومان قیمت ماهیانه
خرید خرید خرید سفارش
 
                                .
پینگ 1 میلی ثانیه و حد اکثر سرعت پورت 10 گیگابیت نهایتا 9000 مگابیت می باشد ؛ قابلیت استفاده برای 2 کاربر ، اتوکلیکر و نرم افزارهای مورد نیاز درصورت درخواست قابل نصب می باشد ، منابع سخت افزاری و پورت شبکه این پلن ها کاملا اختصاصی می باشد.
 
در انتخاب این نوع پلن ها اصلا شک نکنید ! ؛ این پلن ها را متناسب با استفاده در بورس بهترین سرعت در داخل کشور را به شما میدهد که با تعرفه بسیار مناسب و منصفانه توسط قائم هاست ارائه می شود.
 
 

تست سرعت سرورهای پورت 10 گیگ قائم هاست

تست سرعت سرورهای پورت 10 گیگ قائم هاست

                          .
 
-
 
توجه : این پلن ها فقط ویژه استفاده در بورس ایران می باشد ، هرگونه استفاده دیگر همچون دانلود کردن با سرور ، سوء استفاده های ترافیکی و ... ممنوع بوده و طبق قوانین برخورد و سرویس مسدود خواهد شد ، بدون اطلاع از قوانین و مشاوره قبل از خرید از طریق ارسال تیکت ترجیحا اقدام به خرید نکنید .
 
نکته بسیار مهم » ما هرگز از شبکه ای که استفاده عمومی در آن می شود مانند دانلود و اپلود و ... به شما سرویس نخواهیم داد زیرا سایر ارائه دهندگان در سرورهایی که هر نوع استفاده ای از آنها می شود سرور برای بورس هم ارائه می کنند که بسیار سرعت و کیفیت پایینی دارند ؛ ما با مدیریت صحیح و دقت بسیار بالا شبکه و سرورهای جدا از سایر مشترکین فقط برای استفاده در بورس برای شما سرویس با پورت بسیار بالا و مناسب آماده کرده ایم ؛ با اطمینان از قائم هاست سرویس خریداری کنید و بالاترین کیفیت را دریافت نمایید.
                      .

پاسخ کلیه سوالات شما در باره سرورهای پورت 10 گیگ جهت استفاده در بورس »

چگونه می توانم سرور بورس را سفارش دهم؟

سرور سرخطی بورس

جهت سفارش سرور بورس با پورت 10 گیگ و پینگ 1 می توانید روی دکمه خرید هر پلن دلخواه کلیک نمایید و بصورت آنلاین اقدام به خرید و پرداخت نمایید.

زمان تحویل سرور بورس بعد از خرید چقدر است؟

زمان تحویل سرور بورس

زمان تحویل سرور بورس بعد از خرید 1 الی 3 ساعت می باشد.

سرعت سرورهای بورس چقدر است؟

سرور بورس با پورت 10 گیگ

سرعت سرورهای بورس با پورت 10 گیگ حد اقل 3000 مگابیت و حد اکثر 9000 مگابیت می باشد.

سرور بورس قائم هاست از کدام مراکز داده می باشد؟

مرکز داده سرور بورس

سرورهای بورس قائم هاست از تمام مراکز تهران اعم از افرانت ، پارس آنلاین ، آسیاتک برج میلاد ، زیرساخت و تبیان ارائه می شود.

سرورهای بورس قائم هاست از چه نوعی هستند؟

هارد nvme برای سرور بورس

سرورهای بورس قائم هاست از جدیدترین نسل سرورهای داخل کشور با درایو های فوق پرسرعت NVMe با 20 برابر سرعت بالاتر از سایر سرورها می باشند.

آیا منابع و پورت سرورها اختصاصی می باشند؟

سرور اختصاصی بورس رم 16 گیگ

کلیه پلن های سرورهای بورس قائم هاست با پورت و منابع کاملا اختصاصی تحویل مشتریان می شوند.

کدام پلن برای سرخطی زدن مناسب می باشد؟

پورت شبکه 10 گیگ

تمامی پلن های سرور بورس قائم هاست با پورت 10 گیگ و پینگ 1 به کارگزاری مورد نظر شما ارائه می شود.

چرا خرید سرور مجازی بورس از قائم هاست؟

قائم هاست با سالها تجربه دیرین و درخشان ارائه خدمات تخصصی در زمینه سرور مجازی و سرور اختصاصی هم اکنون ارائه دهنده سرویس های فوق پرسرعت و با کیفیت داخل کشور با پورت شبکه 1 گیگابیت و 10 گیگابیت با سرورهای سری جدید که دارای هارد های پرسرعت SSD و NVMe هستند می باشد ، شاید بتازگی یا اخیرا با خرید سهام در بازار بور سایران آشنا شده اید و از مزایای خرید سرخطی با سرور پرسرعت در بازار بورس آشنایی کامل دارید ، از این رو قائم هاست سرورهای فوق پرسرعت داخل کشور را به شما پیشنهاد میدهد تا بصورت بسیار حرفه ای بتوانید اقدام به خرید سرخطی در بورس نمایید.

چرا سرورهای قائم هاست از سایر ارائه دهندگان ارزانتر می باشد؟!

شاید برای شما سوال باشد که چگونه قائم هاست سرورهای پورت 10 گیگ و پورت 1 گیگ مخصوص سرخطی زدن در بورس را با قیمت های مناسب و ارزانتر نسبت به سایر ارائه دهندگان ارائه می کند ، آیا سرورها دارای نقص یا مشکلی می باشند؟ ، دلیل این کار چیست؟! ؛ قائم هاست ارائه دهنده اصلی سرویس های مخصوص بورس و خدمات دیتاسنتری می باشد و بهترین نوع سرورها را با ارزانترین قیمت که واقعا از قیمت تمام شده پایین تر می باشد ارائه می کند ! ما به شما پورت 10 گیگ واقعی را با پینگ 1 و قیمت ارزان ارائه میکنیم !

سرور مجازی بورسبعد از خرید چگونه می توانم به سرور خریداری شده متصل شوم؟

اگر از نحوه استفاده سرور مجازی متصل نیستید نگران نباشید ، بعد از خرید سرور با ایمیل حاوی مشخصات سرور آموزش استفاده از سرور مجازی برای شما ارسال خواهد شد و کلیه توضیحات مورد نیاز و لازم در ایمیل توضیحات درج شده و براحتی می توانید با مطالعه دقیق آموزش های ارسال شده نسبت به متصل شدن به سرور خود و یا رفع خطاهای احتمالی اقدام نمایید.

امکان استفاده همزمان برای چند کاربر وجود دارد در سرویس ها؟

در هر یک از این سرویس ها کاربران میتوانند تا 2 کاربر همزمان ایجاد نمایند و بصورت همزمان از سرویس ها با دو کاربر استفاده نمایند اما باید در نظر داشته باشید در پلن های دارای رم کمتر از 16 گیگ ممکن است استفاده همزمان با 2 کاربر باعث افت سرعت شود و کاربر با کندی در عملکرد سرویس مواجه شود.

آیا امکان استفاده از سرور در گوشی های تلفن همراه وجود دارد؟

با استفاده از اپلیکیشن های مختلف Remote Desktop در گوشی های دارای سیستم عامل اندروید و ios می توانید براحتی به سرورهای بورس خریداری شده متصل شوید و از روی تلفن همراه نیز به سرور خود دسترسی داشته باشید.

آیا امکان دریافت ربات سرخطی با سرورها وجود دارد؟

درصورتی که نیاز به ربات داشته باشید ربات رایگان قابل نصب بر روی سرور می باشد ، اما کاربران گرامی دقت کافی داشته باشند که ربات های رایگان و که فاقد کارایی و بازدهی می باشند در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی زیاد یافت می شود و عده ای سود جو از این ربات ها به عنوان نوعی مزایا جهت ارائه سرورهای بی کیفیت ارزان قیمت با قیمت های بسیار بالا که گاها تا 300% روی هر سرور سود خواهند برد به مشتریان ارائه می کنند و درصورت عدم بازدهی هم هیچ پاسخگویی به مشتریان خود ندارند ، ارائه ربات سرخطی با سرور نوعی سودجویی می باشد چرا که ارائه دهندگان سرورهای نامرتبط با بورس از ربات های رایگان و بدون کارایی جهت سودجویی و جذب کاذب مشتری اقدام می کنند.

ربات های سرخطی مناسب برگرفته از شرایط هر کارگزاری توسط تیم های نرم افزاری تنظیم و ارائه می شود و کاربران برای تهیه ربات باید از شرکت های معتبر دارای مجوز رسمی اقدام به خرید ربات با تضمین نمایند و ترجیحا از رباتی خریداری کنند که قبل از خرید به آنها امکان تست و آزمایش بر روی سرور خریداری شده را بدهد تا از کارایی و بازدهی ربات سرخطی بر روی سرور خریداری شده باتوجه به پینگ 1 و سرعت بالای سرور خود اطمینان حاصل نمایند.

آیا تفاوتی بین رم 8 گیگابایت با رم 16 گیگابایت در سرورهای پورت 10 گیگ وجود دارد؟

بله ، سرورهای پورت 10 گیگابیت وابسته به میزان سخت افزاری که دارند میتوانند سرعت بهتری به شما ارائه کنند و باتوجه میزان پردازنده و میزان رم و نوع هارد فوق العاده ای که قائم هاست از گرانترین نوع هارد NVMe بر روی این سرورها استفاده کرده بهترین سرعت را به شما ارائه خواهد داد و ترجیحا پلن 16 گیگ سرعت بهتری خواهد داشت.

آیا تفاوتی واقعا بین سرورهای پورت 10 گیگ و 1 گیگ وجود دارد؟

بله ، سرورهای پورت 10 گیگابیت دارای پهنای باند وسیعتر و بیشتری نسبت به سرورهای پورت 1 گیگ هستند و سرعت بسیار بالاتر و بهتری نسبت به سرورهای پورت 10 گیگ به شما خواهند داد که تا حدود 10 برابر پرسرعت تر از سرورهای پورت 1 گیگ معمولی هستند و این امر باعث افزایش سرعت و کیفیت در سرخطی زدن خواهد داشت و توسط ربات های مختلف و یا اتو کلیکر ها شانس بسیار بالایی توسط این نوع سرورها خواهید داشت.

چه تفاوتی بین سرورهای بورس قائم هاست با سایر ارائه دهندگان وجود دارد؟

قائم هاست 8 سال ارائه دهنده بهترین نوع سرویس های سرور مجازی و اختصاصی در داخل کشور می باشد و تجربه دیرین در این زمینه دارد و از بهترین نوع سرور ها به مشترکین خود سرویس جهت استفاده سرخطی زدن در بورس ارائه می کند ، برای خرید سرورهای بورسی به چند نکته باید توجه کنید ، ابتدا نوع سخت افزاری که به شما ارائه می شود ، بسیاری از ارائه دهندگان سودجو برروی سرورهای معمولی اقدام به ارائه پورت 10 گیگ اشتراکی میکنند که در ظاهر فقط پورت 10 گیگ نمایش داده میشود اما در عملکرد سرور فوق با پورت بسیار ضعیف تر از حتی پورت 1 گیگابیت به مشتری سرویس ارائه میکنند.

قائم هاست با در نظر گرفتن تمامی اصول و استاندارد های مورد نیاز شبکه و سخت افزار از بهترین پورت های اختصاصی با آپلینک شبکه 40 گیگابیتی بر روی جدیدترین سری سرورهای قدرتمند با بهترین نوع هارد های NVMe  ( که متأسفانه سایر ارائه دهندگان بخاطر قیمت بالای هارد در داخل کشور از هارد های دسکتاپی ارزان قیمت که دارای کیفیت پایینی می باشد استفاده میکنند ) و همچنین هارد های SSD دارای رید سخت افزاری ( رید 10 ) هم اکنون ارائه دهنده بهترین نوع سرویس های داخل کشور جهت سرخطی زدن بورس می باشد.

درصورتی که هنگام خرید سرور با پیغام ظرفیت تکمیل است مواجه شدم باید چه کاری انجام دهم؟

باتوجه به اینکه تقاضای خرید سرورهای بورس قائم هاست بالا بوده و ظرفیت سرورها خیلی سریع تکمیل می شود ، درصورتی که هنگام سفارش و خرید سرور با پیغام ظرفیت تکمیل است مواجه شدید ، ابتدا عضو ناحیه کاربری قائم هاست شده و از طریق لینک فوق نسبت به ارسال درخواست خرید سرور اقدام نمایید تا همکاران ما در بخش فروش بلافاصله پس از موجود شدن ظرفیت طبق اولویت درخواست خرید سرور توسط شما سفارش سرور مورد نظر را برای شما ایجاد نمایند.

پلن های سرور بورس NVMe با پورت 1 گیگ

VDS-16GB VDS-12GB VDS-8GB VDS-6GB نام پلن
16GB ECC 12GB ECC 8GB ECC 6GB ECC حافظه رم
VPS NVMe ایران
16Core - 16GHz
VPS NVMe ایران
12Core - 12GHz
VPS NVMe ایران
8Core - 8GHz
VPS NVMe ایران
6Core - 6GHz
پردازنده
35GB NVMe 35GB NVMe 35GB NVMe 25GB NVMe فضای دیسک
1 گیگابیت
1 گیگابیت
1 گیگابیت
1 گیگابیت
پورت شبکه
نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود ترافیک مجاز
VDS NVMe Iran VDS NVMe Iran VDS NVMe Iran VDS NVMe Iran لوکیشن
AFRANET

 

ParsOnline

AsiaTech

AFRANET

 

ParsOnline

AsiaTech

AFRANET

 

ParsOnline

AsiaTech

AFRANET

 

ParsOnline

AsiaTech

مرکز داده
1 الی 6 ساعت 1 الی 6 ساعت 1 الی 6 ساعت 1 الی 6 ساعت زمان تحویل
1 میلی ثانیه 1 میلی ثانیه 1 میلی ثانیه 1 میلی ثانیه پینگ
700.000 تومان 575.000 تومان 400.000 تومان 300.000 تومان قیمت ماهیانه
خرید خرید خرید خرید سفارش
 
-
پینگ 1 میلی ثانیه و سرعت این پلن ها نهایتا تا 900 مگابیت می باشد ؛ قابلیت استفاده برای 2 کاربر ، منابع سخت افزاری و پورت شبکه این پلن ها کاملا اختصاصی می باشد.

پلن های سرور بورس با هارد SSD Raid 10 ( پورت 1 گیگ )

VDS-16GB VDS-12GB VDS-8GB VDS-6GB نام پلن
16GB ECC 12GB ECC 8GB ECC 6GB ECC حافظه رم
وی پی اس ابری
16Core - 16GHz
وی پی اس ابری
12Core - 12GHz
وی پی اس ابری
8Core - 8GHz
وی پی اس ابری
6Core - 6GHz
پردازنده
35GB SSD Raid 10
35GB SSD Raid 10
35GB SSD Raid 10
25GB SSD Raid 10
فضای دیسک
1 گیگابیت
1 گیگابیت
1 گیگابیت
1 گیگابیت
پورت شبکه
نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود ترافیک مجاز
VPS ایران VPS ایران VPS ایران VPS ایران لوکیشن
AFRANET

 

ParsOnline

AsiaTech

AFRANET

 

ParsOnline

AsiaTech

AFRANET

 

ParsOnline

AsiaTech

AFRANET

 

ParsOnline

AsiaTech

مرکز داده
1 الی 6 ساعت 1 الی 6 ساعت 1 الی 6 ساعت 1 الی 6 ساعت زمان تحویل
1 میلی ثانیه 1 میلی ثانیه 1 میلی ثانیه 1 میلی ثانیه پینگ
590.000 تومان 455.000 تومان 355.000 تومان 255.000 تومان قیمت ماهیانه
خرید خرید خرید خرید سفارش
 
-

پینگ تقریبی 1 میلی ثانیه و سرعت این پلن ها نهایتا تا 600 مگابیت می باشد ؛ منابع سخت افزاری و پورت شبکه این پلن ها کاملا اختصاصی می باشد.

 
 
..

تست سرعت سرور مجازی پورت 1 گیگ قائم هاست

تست سرعت سرور مجازی پورت 1 گیگ قائم هاست

 
 
..
توجه : این پلن ها فقط ویژه استفاده در بورس ایران می باشد ، به سایر استفاده ها مثل دانلود و اپلود و ... ارائه نمیشود و هرگونه استفاده دیگر ممنوع می باشد.
 
 

نکات بسیار مهم جهت تنظیمات سرور بعد از خرید

بعد از خرید و تحویل سرویس به نکاتی باید توجه کنید که در بهبود نتیجه ثبت سفارش در بورس یا همان سرخطی زدن به شما بسیار کمک خواهد کرد :

 • تنظیم ساعت سرور بصورت دقیق و تایم اتوماتیک و همچنین تنظیم تایم سرور به تهران
 • نصب مرورگر کروم ؛ برای باز کردن کارگزاری ها حتما از مرورگر کروم استفاده کنید
 • استفاده از نرم افزار اتوکلیکر و یا نرم افزارهای مشابه جهت افزایش سرعت در کلیک کردن
 • استفاده از ربات های سرخطی معتبر و مناسب

توجه داشته باشید که خرید سرور تنها بدلیل داشتن سرعت بالا و ارتباط نزدیک که به سایتهای کارگزاری دارد شانس شما را افزایش خواهد داد و نحوه صحیح استفاده از سرور و داشتن دانش کافی برای انجام این کار بسیار مهم می باشد.


اگر قبل از خرید سوال یا نیاز به مشاوره دارید 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما هستیم ؛ از طریق ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید در کمتر از چند دقیقه پاسخ سوال شما را خواهیم داد ؛ شماره تلفن مشاوره قبل از خرید » 02191300681 درصورت عدم پاسخ تلفن تیکت ارسال کنید ، فورا پاسخ داده خواهد شد ( پاسخ دهی تیکت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل )

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 13 میانگین: 4.8]

برو بالا