سرور ایران پورت 40 گیگ

امروزه باتوجه به افزایش تقاضای کاربران داخل کشور به سرورهای دارای پهنای باند وسیع جهت انجام اموری مانند ثبت نام خودرو ، سرخطی در بورس ، انتخاب واحد دانشگاه ، ثبت نام در سایتهای سفارت و کلیه سایتهای داخل کشور که هنگام ثبت نام دچار کندی شدید می باشند و برای موفقیت در انجام این امور سرعت بالاتر و پهنای باند وسیعتر شانس شمارا افزایش خواهد داد گزینه بسیار مناسبی می باشد.

همچنین با در نظر گرفتن اینکه عده زیادی از کاربران با استفاده از اینترنت سرورهای پورت 1 گیگ و 10 گیگ این امور را انجام می دهند با استفاده از سرورهای دارای پورت 40 گیگابیتی یک پله از این کاربران جلوتر خواهید بود و شانس موفقیت بیشتری خواهید داشت.

سرور ایران پورت 40 گیگ

سرور ایران پورت 40 گیگ

قابلیت های سرور ایران با پورت شبکه 40 گیگابیتی

شرکت قائم هاست با یک دهه تجربه درخشان در زمینه ارائه سرورهای مجازی و اختصاصی و سرورهای مخصوص ثبت نام ، سرور بورس ، سرور پورت 10 گیگ و … هم اکنون با در نظر گرفتن نیاز کاربران به سرورهای دارای سرعت بالاتر و قدرت بیشتر نیاز کاربران را در این زمینه با نسل جدید سرورهای داخل کشور فراهم می کند.

سرورهای جدید ارائه شده توسط قائم هاست دارای 4 پورت 10 گیگابیتی  می باشد که کاربران با استفاده از این نوع سرورها میتوانند بصورت همزمان از 4 پورت 10 گیگابیتی استفاده کنند و از پورت 40 گیگابیتی بهرمند شوند.

سخت افزار بروز و قدرتمند

سرورهایی که با 4 پورت 10 گیگابیتی ارائه می شوند برگرفته از جدیدترین نسل سرورهای داخل کشور می باشند که دارای هارد های NVMe Enterpris سری دیتاسنتر با رم های DDR4 و پردازنده های جدید اینتل می باشد .

سرورهای 40 گیگابیتی ایران قائم هاست نه از نظر سخت افزاری و نه از نظر پورت شبکه در داخل رقیبی ندارند و یک سرویس منحصر بفرد می باشد که تا کنون فقط توسط QaemHost ارائه شده اند.

سیستم عامل و کانفیگ های نرم افزاری

این نوع سرویس ها که با سیستم عامل های ویندوز سرور 2022 ، ویندوز سرور 2019 ، ویندوز سرور 2012 و یا سیستم عامل های لینوکسی جهت میزبانی سایت و اپلیکیشن های پربازدید قابل ارائه می باشد شامل خدمات نصب و کانفیگ رایگان جهت ارائه یک سرور کامل و آماده به مشترکین عزیز می باشد.

پینگ 1 میلی ثانیه

سرویس های فوق که در مرکز شهر تهران در بهترین مراکز داده همچون آسیاتک ، پارس آنلاین ، های وب ، افرانت و … میزبانی می شوند دارای پینگ 1 میلی ثانیه ای به سایتهایی همچون سایتهای ثبت نام خودرو ، کارگزاری های بورس و … می باشند ، باتوجه به تنوع ارائه خدمات از مراکز داده های مختلف تهران سرورهای فوق را میتوانید وابسته به نوع سایتی که قصد فعالیت دارید از نزدیک ترین مرکز داده به سرورهای سایت مورد نظر خود تهیه کنید.

 

پلن های خرید سرورهای حرفه ای ایران با پورت شبکه 40 گیگابیتی

IR Server Pro 3IR Server Pro 2IR Server Pro 1
نام پلن
CPU 2 * Intel Xeon E5-2690 v4CPU 2 * Intel Xeon E5-2680 v4CPU 2 * Intel Xeon E5-2650 v4پردازنده
256GB DDR4128GB DDR464GB DDR4رم
2TB NVMe * 22TB NMVe1TB NVMeهارد
40Gbps40Gbps40Gbps
پورت شبکه
نامحدود
نامحدود
نامحدود
ترافیک مجاز
سرور دانلود ایرانسرور دانلود ایرانسرور دانلود ایرانلوکیشن
آسیاتک / پارس آنلاین / افرانتآسیاتک / پارس آنلاین / افرانتآسیاتک / پارس آنلاین / افرانتمرکز داده
24 / 7 رایگان24 / 7 رایگان24 / 7 رایگانپشتیبانی
رایگانرایگانرایگانهزینه راه اندازی
15,900,000 تومان13,900,000 تومان11,900,000 تومانقیمت ماهیانه
خریدخریدخریدسفارش

جهت سفارش هر یک از این پلن ها از طریق ارسال درخواست به بخش فروش قائم هاست اقدام نمایید.

زمان تحویل بین 1 الی 4 روز کاری ممکن است زمان ببرد ، قبل از هر گونه ثبت سفارش جهت اطلاع دقیق از زمان تحویل از طریق ارسال تیکت به بخش فروش نسبت به مشاوره اقدام نمایید.

سایر صفحات مشابه :

5/5 - (32 امتیاز)