چگونه کنترل پنل DirectAdmin با cPanel و Plesk مقایسه می شود

در دنیای کنترل پنل های میزبانی وب ، cPanel و Plesk ها به عنوان قهرمانان این عرصه سنگین هستند. اما یک رقیب نامطلوب به نام DirectAdmin وجود دارد که به طور مداوم تلاش می کند راه خود را به جریان اصلی برساند و خود را به قابلیت های سی پنل برساند. آیا می تواند دایرکت ادمین با سی پنل و پلسک رقابت کند؟ آیا ما آن را توصیه می کنیم؟

چگونه کنترل پنل DirectAdmin با cPanel و Plesk مقایسه می شود

چگونه کنترل پنل DirectAdmin با cPanel و Plesk مقایسه می شود

DirectAdmin

باتوجه به سبک بودن و بهینه بودن و کارایی ساده میتوان گفت از این نظر دایرکت ادمین میتواند یک رقیب سر سخت باشد برای سی پنل و پلسک.

دایرکت ادمین ساده ترین پنل برای لینوکس است، که دارای ویژگی های خوب (هرچند کوچکتر) است.

چگونه کنترل پنل DirectAdmin با cPanel و Plesk مقایسه می شود

چگونه کنترل پنل DirectAdmin با cPanel و Plesk مقایسه می شود

پلاگین DirectAdmin:

1. سیستم های مورد نیاز:

DirectAdmin نیاز به منابع کمتر در مقایسه با  cPanel یا Plesk دارد ، که اجازه می دهد VPS های کوچک (و بنابراین ارزان تر) آن را اجرا کنند. DirectAdmin همچنین به خوبی در اوبونتو، دبیان، FreeBSD، CentOS، Red Hat (RHEL) و Fedora کار می کند.

2. هزینه های صدور مجوز ارزان تر:

DirectAdmin حدود 2 / 3dds هزینه cPanel (مجوز اختصاصی) و تقریبا همان هزینه Plesk است. بسیاری از مشتریانی که با بودجه در نظر گرفته می شوند، DA را بیش از دیگران انتخاب می کنند.

3. رابط کاربری Lean

داشتن ویژگی کمتری می تواند یک چیز خوب باشد، و در نتیجه DirectAdmin یک رابط کاربری خوب دارد. و مانند cPanel / WHM، عملکرد سرور سرور پیچیده را از عملکرد مدیر وب سایت نگه می دارد.

DirectAdmin مضرات:

1. پشتیبانی از ویندوز سرور

DirectAdmin انتخاب خوبی برای سازگاری با سیستم عامل است. با این حال، از این لیست سیستم عامل ویندوز را حذف می کند.

2. عدم افزودنی شخص ثالث

cPanel دارای گزینه های گسترده ای از پلاگین های موجود است تا توانایی های آن پنل را گسترش دهد. حتی Plesk از طریق نرم افزار Vauult کمی دارد. اما DirectAdmin تقریبا هیچکدام نیست.

3. فقدان ویژگی های پیشرفته

DirectAdmin می تواند فعالیت های ساده مدیریت دولتی را به سادگی انجام دهد، اما ویژگی های پیشرفته مانند پشتیبانی از خوشه بندی یا قرار دادن آن گم شده است.

DirectAdmin و قائم هاست

قائم هاست یکی از بزرگترین ارائه دهندگان سرور مجازی دایرکت ادمین و سرور اختصاصی دایرکت ادمین می باشد ، و کاملا با آن آشنا می باشد . و ما cPanel و Plesk را به عنوان بهترین راه حل های payware می شناسیم. اگر شما در حال بررسی DirectAdmin هستید و بودجه کافی برای خرید سرور و کنترل پنل حرفه ای مثل سی پنل و پلسک را ندارید دایرکت ادمین را میتوانیم به شما پیشنهاد بدهیم , لازم به ذکر است که در قائم هاست سرورهای خریداری شده با لایسنس دایرکت ادمین ارزان و کانفیگ رایگان ارائه میشود.

اگر برای هاستینگ نیاز به سرور دارید سی پنل را به شما پیشنهاد میدهیم ؛ در قائم هاست سی پنل با قیمت بسیار ارزان ارائه میشود.

این صفحه چطور بود؟ post