خرید استوریج آسیاتک

خرید استوریج آسیاتک / استوریج چیست؟

استوریج یک نوع سرور است که برای ذخیره، دسترسی، امنیت و مدیریت داده های دیجیتال، فایل ها و خدمات مورد استفاده قرار می گیرد. این یک سرور ساخته شده برای ذخیره و دسترسی به داده های کوچک و بزرگ از طریق یک شبکه مشترک یا از طریق اینترنت است،خرید استوریج آسیاتک نیز ممکن است یک سرور فایل نامیده شود.

یک سرور ذخیره سازی معمولا از سرور استاندارد کمتر قدرتمند است، اما فضای ذخیره سازی بیشتری دارد، رابط های دسترسی ذخیره سازی و بازیابی داده های تخصصی و مدیریت خدمات، خرید استوریج آسیاتک عموما به عنوان نقطه مرکزی دسترسی برای ذخیره و دسترسی به داده ها عمل می کند. گره های محلی مشتری و کامپیوترهای از راه دور به سرور ذخیره سازی از طریق یک پورت کنترل GUI و FTP یا از طریق دسترسی نرم افزار API به نرم افزار و برنامه های کاربردی دسترسی پیدا می کنند، این می تواند برای ذخیره سازی و دسترسی به داده های معمول یا اغلب مورد استفاده قرار گیرد یا می تواند به عنوان یک سرور پشتیبان برای ذخیره سازی داده های پشتیبان استفاده شود. یک سرور ذخیره سازی بخشی جدایی ناپذیر از ذخیره سازی مستقیم (DAS)، ذخیره سازی شبکه متصل (NAS) و سایر فن آوری های شبکه شبکه ذخیره سازی است.

خرید استوریج آسیاتک

خرید استوریج آسیاتک

Storage 20TBStorage 16TBStorage 8TB
نام پلن
64GB
48GB
32GB
حافظه رم
سرور ایران
2xIntel Xeon E5-5620
سرور ایران
2xIntel Xeon E5-5620
سرور ایران
2xIntel Xeon E5-5620
پردازنده
4x6TB SAS Ent4x4TB SAS Ent4x2TB SAS Ent
فضای دیسک
10 گیگابیت10 گیگابیت
10 گیگابیت
پورت شبکه
نامحدودنامحدودنامحدودترافیک مجاز
سرور دانلود ایرانسرور دانلود ایرانسرور دانلود ایرانلوکیشن
آسیاتکآسیاتکآسیاتکدیتاسنتر
خرید سرورخرید سرورخرید سرورکانفیگ رایگان
خرید سرورخرید سرورخرید سرورپشتیبانی رایگان
3.950.000 تومان2.950.000 تومان1.950.000 تومانقیمت ماهیانه
خریدخریدخریدسفارش

 

جهت سفارش و خرید استوریج آسیاتک به بخش فروش تیکت ارسال نمایید و درخواست کنید و همچنین میتوانید با شماره های درج شده در وبسایت سوالات و مشاوره قبل از خرید استوریج آسیاتک با ما تماس حاصل فرمایید.

چرا خرید سرور استوریج ؟

خرید استوریج آسیاتک به کاربرانی توصیه می شود که حجم اطلاعات و فایلهای بسیار بالایی دارند و سرورهای معمولی جوابگوی نیاز آنها نمی باشند , استوریج ها با قابلیت نصب مجازی ساز VMWare Esxi مناسب برای فروش سرور مجازی های دانلودی میباشد , با خرید استوریج آسیاتک میتوانید یک فروش بسیار خوب و پر سود از فروش سرور دانلود آسیاتک داشته باشید و همچنین با ترافیک نامحدود و پورت شبکه 10 گیگابیت استوریج های آسیاتک هزینه های شما بسیار پایین خواهد بود و سرعت و کیفیت کار بسیار بالایی خواهید داشت. قائم هاست اولین ارائه دهنده استوریج های ایران از دیتاسنترهای مختلف از جمله آسیاتک با ترافیک نامحدود و بدون محدودیت ترافیکی در ایران می باشد .

سایر صفحات مرتبط »

5/5 - (10 امتیاز)