مانیتورینگ سرور

مانیتورینگ سرور بصورت حرفه ای بصورت ثانیه ای

دیگر نگران قطع و داون شدن سرور و سایتهای خود نباشید !!!

مانیتورینگ سرور

مانیتورینگ سرور

خدمات مانیتورینگ سرور

نظارت بر سرور فرآیندی برای نظارت بر منابع سیستم سرور مانند استفاده از پردازنده ، مصرف حافظه ، ورودی و خروجی ، شبکه ، استفاده از دیسک ، فرآیند و غیره است. نظارت بر سرور به درک میزان استفاده از منابع سیستم سرور کمک می کند که می تواند به شما در برنامه ریزی بهتر ظرفیت و ایجاد پایان بهتر کمک کند. -تجربه ی کاربر.

سلامت برنامه شما تا حد زیادی به سلامت سرور اصلی بستگی دارد. Monitor Monitor تضمین می کند که دستگاه سرور شما توانایی میزبانی برنامه های شما را دارد. Server Monitoring داده های مربوط به سیستم عامل شما را فراهم می کند و هنگامی که همراه با سایر داده های نظارت از برنامه استفاده می شود ، یک نگاه واقعی به عملکرد سیستم خود خواهید داشت.

چالش های نظارت بر سرور

مدیریت تعداد روزافزون سرورها با منابع محدود چالش بزرگی برای نظارت بر سرور است. به محض اینکه یک خوشه سرور فعال و فعال شود ، لازم است یکی دیگر را تنظیم کنید. اما با محدودیت منابع در سازمان ، مدیریت و نظارت بر سرور دشوار می شود.

زیرساخت IT با افزایش تعداد سرورها نیز ناهمگن می شود. سرورهای مختلف دارای سیستم عامل های مختلف هستند و بنابراین به روش های مختلفی برای پیاده سازی ، مدیریت و نظارت نیاز دارند.

همچنین مهم است که Server Monitoring بینایی عمیق در سطح سیستم در سیستم ها برای پوشش و نظارت کامل داشته باشد. نظارت بر سرور باید بتواند از پایداری و عملکرد سیستم در سیستم اطمینان حاصل کند.

به دلیل بارگذاری بر روی سرورها ، غالباً نادیده گرفته می شود که منابع سخت افزاری در حال اتمام هستند. نظارت بر سرور باید بتواند با ارائه بینش در مورد منابع ، به مدیریت موثر استفاده از منابع کمک کند.

نظارت بر منابع سرور با APPPERFECT

خدمات مانیتورینگ سرور AppPerfect به شما کمک می کند تا منابع سیستم سرور مانند استفاده از CPU ، میزان مصرف حافظه ، ورودی و خروجی ، شبکه ، استفاده از دیسک ، فرآیند و غیره را کنترل کنید. خدمات مانیتورینگ سرور به شما کمک می کند تا سرورها را از نظر عملکرد و قدرت نظارت کنید.

خدمات مانیتورینگ سرور AppPerfect به شما کمک می کند تا موارد زیر را دنبال کنید:

  • فرآیندهای پردازنده ، دیسک و سیستم را کنترل کنید.
  • مصرف حافظه ، I / O ، نظارت بر شبکه
  • نظارت بر سخت افزار و نظارت بر مجازی سازی
  • سریع ، قابل نگهداری و قابل برنامه ریزی
  • خودکار ، هشدار 24 7 7
  • نظارت و نگهداری از راه دور
  • پوشش سرورهای ناهمگن و سیستم عامل های سیستم عامل
  • در عمق و مشاهده سازگار به پارامترها
  • گزارش انعطاف پذیر و داشبوردهای سفارشی

نظارت بر سرور با AppPerfect Product

AppPerfect راه حل مانیتورینگ سرور را در قالب AppPerfect Agentless Monitor ارائه می دهد . AppPerfect’s Server Monitoring راه حل ایده آل برای نظارت بر سرورهای شما است.

سرور Monitoring AppPerfect کارآمدترین ، قابل اعتماد و دقیق ترین راه حل توسط مشتریان آن است. نمایندگان منظم از نظر پردازنده و حافظه سربار قابل توجهی را به منابع سرور شما تحمیل می کنند. در مقابل ، راه حل مانیتورینگ سرور AppPerfect از Agentless Architecture پیاده سازی می کند و از خدمات سیستم عامل موجود برای استخراج اطلاعات استفاده از منابع سرور استفاده می کند.

نظارت بر سرور با AppPerfect بسیار سبک وزن است و هنگام نظارت ، سربار ناچیزی را به دستگاه های هدف اضافه می کند.

سایر صفحات مشابه »

این صفحه چطور بود؟ post