بهینه سازی پایگاه داده وردپرس با لایت اسپید

 

بهینه سازی پایگاه داده وردپرس با لایت اسپید

بهینه سازی پایگاه داده وردپرس با لایت اسپید

ما اخیرا کاملا رول داریم، با تمام قابلیت های جدید که در plugin cache ما معرفی شده است . اما نگران نباشید، اگر فرصتی نداشته باشید که آن را تمام کنید. به همین دلیل من اینجا هستم! امروز، اجازه می دهم راهنمای شما از طریق صفحه های جدید مدیریت حافظه پنهان، به ویژه برگه DB Optimizer باشد.

از وردپرس داشبورد خود، به LiteSpeed ​​Cache> مدیریت بروید . شما برخی از آیکون های جدید و دکمه های جدید را متوجه خواهید شد و همچنین ممکن است متوجه شوید که صفحه به دو زبانه تقسیم شده است: Purge و DB Optimizer .

تمیز کردن

قبل از این آخرین به روز رسانی، هنگامی که به بخش منو مدیریت بروید ، به یک صفحه از گزینه ها منتقل شد. این صفحه چیزی است که اکنون در برگه خالی است . به روز شده در گرافیک به کنار، شما باید بیشتر از عملکرد که در اینجا به رسمیت شناختن.

بزرگترین تفاوت از نسخه های قدیمی، دکمه صفحه خطای پاک کردن شده است به صورت جداگانه برای هر نوع صفحه خطا تقسیم شده است.

ویکی ما اطلاعات بیشتری در مورد عملکردهای تبصره Purge دارد ، در صورتی که نیازی به تجدیدنظر در هر چیزی دارید.

بهینه سازی DB

این برگ با نام تجاری جدید است. در حالی که نه به طور دقیق صحبت کردن، مدیریت کش ، بهینه سازی پایگاه داده یک ابزار مفید برای سرعت بخشیدن به سایت شما است. ما آن را در اینجا اضافه کردیم زیرا هیچ چیزی بیش از یک اینترنت شتابزده را دوست نداریم! این اولین از بسیاری از “اضافی” است که ما به افزونه اضافه میکنیم.

بهینه سازی DB ما به شما یک راه آسان برای حفظ پایگاه داده وردپرس خود را باریک، تر و تمیز، و به عنوان کارآمد و امکان پذیر است.

متوجه خواهید شد که برخی از دکمه ها علامت سبز هستند، در حالی که برخی دیگر قرمز X هستند. علامت های چک نشان می دهد که منطقه قبلا پاکسازی شده است. اگر یک X قرمز را می بینید، این نشان می دهد که شما یک فرصت برای انجام برخی از بهینه سازی دارید.

 

بهینه سازی پایگاه داده وردپرس با لایت اسپید

بهینه سازی پایگاه داده وردپرس با لایت اسپید

یک کلمه احتیاط: همانطور که با اکثر ابزارهای این طبیعت، قبل از شروع فشار دادن دکمه ها، یک پشتیبان فعلی از پایگاه داده ایه ایده خوبیه!

بنابراین بگذارید نگاهی به هر کدام از این دکمه ها بکشیم و ببینید چه کار می کنند.

پاک کردن همه

این دکمه برای مدیر سایت در عجله است. این اجازه می دهد تا شما را به پاک کردن همه چیز در یک بار با اجرای تمام دکمه های پاکسازی دیگر با یک کلیک.

نکته: بهینه سازی پایگاه داده متفاوت از دکمه های دیگر است، بنابراین در Clean All گنجانده نشده است .قابلیت های آن در جزئیات بیشتر توضیح داده شده در زیر.

ویرایشهای پست

هنگامی که یک پست موجود را ویرایش می کنید، وردپرس یک کپی از نسخه اصلی را ذخیره می کند، فقط در صورتی که اشتباهی را مرتکب شوید و نیاز به بازگشت داشته باشید. اگر 8 بار پست را ویرایش کنید، 8 بازبینی را ذخیره خواهید کرد. این 8 نسخه کامل از پست است، هر کدام فقط کمی متفاوت از دیگران است.این دکمه تمام مواردی را که از پایگاه داده حذف شده است حذف می کند.

بازنگری پست دکمه پتانسیل را دارد که به آزاد کردن مقدار قابل توجهی از فضا، اگر شما مستعد ابتلا به ویرایشهای مکرر است. فقط آگاه باشید که توانایی شما برای بازگرداندن نسخه های قدیمی از پست ها را فدا خواهد کرد. این یک فداکاری است که بیشتر صاحبان سایت به آسانی میتوانند زندگی کنند.

پیش نویسهای خودکار

هنگامی که یک پست را ایجاد یا ویرایش میکنید، وردپرس به طور خودکار در حال حاضر پیش نویسها را ذخیره می کند. این است که از شما محافظت در صورت شما به طور غیر منتظره از دست دادن اتصال خود را، و یا کامپیوتر شما سقوط. اگر می دانید که تمام پست های شما به صورت پیشنهادی به صورت صحیح منتشر می شوند یا ذخیره می شوند، پس از آن می توانید این دکمه را فشار دهید و پیش نویس های خودکار را حذف کنید.

پست های خراب شده

اگر یک پست یا صفحه را در سطل زباله قرار داده اید، پس این یک نشانه بسیار خوبی است که دیگر لازم نیست. این دکمه را فشار دهید تا این زباله را به طور دائمی خالی کند.

نظرات اسپم

نیازی نیست که نظراتی را که به عنوان هرزنامه علامتگذاری شدهاند، حفظ کنید. این دکمه را برای پاک کردن یک بار و برای همه فشار دهید.

نظرات خراب شده

نظرهای خراب شده نیز فضای بیشتری را در بر میگیرد. این دکمه را برای همیشه آنها را حذف کنید.

Trackbacks و Pingbacks

هنگامی که سایر وبلاگ ها به شما پیوند می دهند (یا هنگامی که شما به پست های دیگر در وبلاگ خود پیوند می دهید)، می تواند trackbacks یا pingbacks ایجاد کند. این ها به عنوان نظرات ذخیره می شوند و می توانند در بخش نظرات Administer WordPress شما دیده شوند . علاوه بر این، برخی از تم ها trackbacks و pingbacks در میان نظرات در پست نمایش داده می شود. اگر نگه داشتن سابقه ای از این لینک های خارجی (و داخلی) برای شما مهم نیست، این دکمه را برای پاک کردن آنها از پایگاه داده فشار دهید.

گذارگان متوقف شده

گذارنده ها نتیجه یک نوع ذخیره است که می تواند در پایگاه داده وردپرس با نتایج تماس های راه دور از راه دور رخ دهد. این گزینه تمام گذرهای متوقف شده از پایگاه داده را پاک می کند.

همه گذرگاه ها

این گزینه تمام گذرگاههای موجود در پایگاه داده را حذف می کند، چه تاریخچه یا چه مدت.

بهینه سازی جداول

این دکمه متفاوت از دیگران است. این تمیز کردن پس از تمیز کردن است، اگر بخواهید. هنگامی که مقدار زیادی از اطلاعات را از پایگاه داده خود حذف می کنید، شکاف ها را حفظ می کند. دکمه « بهینه سازی جداول» فضای دیسک را احیا می کند و شاخص های جدول را برای بازدهی بهتر سازماندهی می کند. این آخرین گامی مفید است هنگامی که همه چیز را با دکمه های دیگر انجام می دهید.

بهینه سازی پایگاه داده وردپرس با لایت اسپید

بهینه سازی پایگاه داده وردپرس با لایت اسپید

نگه داشتن پایگاه داده شما به صورت خالص و رایگان از سطل زباله یک راه عالی برای نگه داشتن سایت وردپرسی شما به صورت موثر است. امیدواریم امتحان کنید به زبانه DB Optimizer جدید بدهید! حتما به ما اطلاع دهید اگر سوالی دارید یا هر گونه پیشنهاد برای پیشرفت های آینده. ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم!

اطمینان حاصل کنید که ما هفته آینده برای دیدار با ما در مورد مجموعه جدیدی از ویژگی های LSCWP صحبت خواهیم کرد: Minification، Combination و HTTP / 2 Push!

سایر مطالب مشابه »

این صفحه چطور بود؟ post