چگونه می توانیم بیت کوین بیاوریم؟

چگونه می توانیم بیت کوین بیاوریم؟

این ارز دیجیتال آزاد و رایگان نیست قبل از تلاش برای بیت کوین چه چیزی را باید بدانیم؟

هنگامی که Bitcoin برای اولین بار در سال 2009 معرفی شد، معادن اولین و مهمترین رمزنگاری در جهان نیازمند کمی بیشتر از یک کامپیوتر خانگی – و حتی حتی یک سریع آن نیست. امروزه مانع از ورود بسیار بالاتر است اگر شما می خواهید هر گونه سود انجام دهید؛ این بدان معنا نیست که غیرممکن است، اما این صنعت زادگاهش نیست.

با این حال، اگر می خواهید بدانید که چگونه Bitcoin را می توانید، چند گام که می توانید بکشید وجود دارد.

یکی از این موارد، خطر سرمایه گذاری و سرمایه بیشتر از دیگران است؛ اما پاداش بالقوه بیشتر است. بنابراین درست زمانی که به خرید Bitcoin یا Altcoins می آید ، باید بدانید که هیچ چیز در جهان از Cryptocurrencies تضمین شده است. هر گونه سرمایه گذاری می تواند از دست داده، بنابراین مطمئن شوید که شما انجام خواندن خود را قبل از بیرون کشیدن کارت اعتباری خود و یک کیف پول Bitcoin اخبار امن ایستاده.

 

چگونه می توانیم بیت کوین بیاوریم؟

چگونه می توانیم بیت کوین بیاوریم؟

ماین در مقابل سرمایه گذاری

قبل از اینکه ما درباره خودمان بیت کوین ها صحبت کنیم، مهم است که توجه داشته باشیم که اگر چه در همه چیز مربوط به cryptocurrency نااطمینی وجود دارد، ماین است که احتمالا بی ثباتی است. نوسانات قیمت سخت افزار، تغییرات در Bitcoin مشکل و حتی عدم تضمین پرداخت در پایان تمام کار سخت شما، آن را سرمایه گذاری خطرناک تر از حتی خرید بیتکوین به طور مستقیم.

هیچ کس نمی تواند بگوید که آیا بیت کوین ها فردا بیشتر از امروز هستند و نه می توانند به شما پاسخ دقیقی بدهند که آیا شما از سرمایه گذاری خود دریافت خواهید کرد یا خیر، اما خرید بیت کوین به طور مستقیم بلافاصله به شما پول می دهد. قبل از رفتن به مسیر ماین، قطعا باید توجه داشته باشید.

مرحله 1: شرکت ماین خود را انتخاب کنید

ابر استخراج معادن استخدام استخراج ماین سخت افزار (یا بخشی از قدرت هچینگ خود) و داشتن شخص دیگری ماین را برای شما انجام می دهد. شما به طور معمول برای سرمایه گذاری با Bitcoin پرداخت می کنید. حتی اگر سخت افزار برای استخراج Bitcoin استفاده نشود. همانطور که با سرمایه گذاری عمومی، مهم است که تحقیق خود را انجام دهید، چرا که شرکت های زیادی وجود دارد که معتقدند بهترین ها هستند و حتی بزرگترین متفکران آنها هستند.

پیدایش ماین، مسلما بزرگترین و معتبرترین گروه است ؛ HashFlare در مصاحبه ای با Digital Trends به مصاحبه گفت که هر یک از مشتریان خود با استفاده از خدمات خود سود می برند. هر چند که گفتم، اگر بسیاری از آنها در زمان مناسب به Bitcoin سرمایه گذاری کرده اند، ممکن است پول بیشتری به دست آورند.

اگر هیچ کدام از این شرکت ها اعتماد به نفس شما را نداشته باشند ، CryptoCompare لیستی از شرکت های ماینکاری را با بررسی و رتبه بندی کاربر حفظ می کند، گرچه آگاه باشید که تعداد زیادی از بازرسان به دنبال کدهای ارجاع خود در بخش نظرات هستند.

چگونه می توانیم بیت کوین بیاوریم؟

چگونه می توانیم بیت کوین بیاوریم؟

قائم هاست با بیش از 8 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه سرورهای مجازی و اختصاصی هم اکنون یکی از بزرگترین و اولین ارائه دهندگان سرور ماینینگ بیت کوین در ایران می باشد , سرورهای مخصوص ماین بیت کوین قائم هاست با سخت افزار جدید و بروز قدرتمند مخصوص ماینینگ بیت کوین انتخاب مناسبی جهت خرید سرور ماین بیت کوین می باشد.

 

مرحله 2: یک بسته ماین را انتخاب کنید

هنگامی که یک ماین ارائهدهنده ابر را انتخاب کرده اید و ثبت کرده اید، باید یک بسته ماین را انتخاب کنید. این به طور معمول شامل انتخاب مقدار مشخصی از قدرت هش کردن و ارجاع متقابل است که با چه میزان می توانید پرداخت کنید. به طور معمول پرداخت بیشتر به شما یک بازگشت بهتر را به شما می دهد یا سود سریعتری به دست خواهید آورد، اما همیشه اینطور نیست.

اکثر شرکت های ابر استخراجی به شما کمک می کنند با محاسبه بر اساس ارزش بازار فعلی بیت کوین، دشواری استخراج بیت کوین و ارجاع متقابل آن با قدرت هچنین که اجاره می کنید، تصمیم گیری کنید. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که این اعداد می توانند تغییر کنند،

بنابراین مهم است که به روند بازار نگاه کنید و تخمین بزنید که Bitcoin ممکن است قبل از انتخاب قرارداد خود باشد. در حال حاضر چه چیزی ممکن است سودمند باشد، ممکن است در صورت خرابی ارزش Bitcoin باشد.

بعضی از شرکت های استخراج معادن به شما یک قرارداد را بر اساس “قبل از فروش” به فروش می رسانند. این به طور موثر از شما درخواست می کند قبل از خرید یک قرارداد که هفته ها یا ماه ها زمانی که سخت افزار جدید در دسترس قرار می گیرد، پرداخت شود. در بیشتر شرایطی که توصیه نمی شود زیرا هیچ راهی برای تضمین این قراردادها در هنگام شروع آن سودمند نیست و حتی مشخص نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد.

 

چگونه می توانیم بیت کوین بیاوریم؟

چگونه می توانیم بیت کوین بیاوریم؟

 

مرحله 3: انتخاب یک استخر ماین

پس از انتخاب قرارداد، اکثر شرکتهای ابر استخراجی از شما خواهش می کنند که یک استخر ماین را انتخاب کنید. این جایی است که شما یک تیم ماین جهانی برای پیوستن انتخاب می کنید. این روش افزایش شانس به دست آوردن بیت کوین از طریق ماین است و این یک عمل استاندارد در ماین ابر و شخصی است. جوانب مثبت و منفی استخرهای مختلفی وجود دارد که فراتر از محدوده این مقاله هستند، اما پیوستن به یک استحمام ثابت و ثابت با هزینه های پایین احتمالا به بهترین شکل ممکن خواهد بود.

مرحله 4: یک کیف پول را انتخاب کنید

پس از تکمیل این گام، ابر استخراج می تواند شروع شود و در عرض چند روز یا چند هفته، شما باید شروع کنید که حساب کاربری ابر خود را با Bitcoin پر کنید. به محض برگزاری کوچک شما، آن را از بین می برید و آن را به یک کیف پول امن تبدیل می کنید ، اگرچه برخی از ماینچیان به شما اجازه می دهند که درآمد خود را برای قدرت بیشتر هش کردن دوباره بفروشید.

در عوض شما آنها را می فروشید . یا آنها را به چیز دیگری تبدیل کنید . این کاملا به شماست

اگر من بخواهم با سخت افزار خودم کار کنم چه؟

با توجه به هزینه های بالا، Bitcoin خود را تنها در صورتی توصیه می کنید که دسترسی سریع به مقدار زیادی و مهمتر از همه، برق ارزان و یک اتصال شبکه قدرتمند داشته باشید. قبل از سرمایه گذاری در هر سخت افزار یا ماین راه اندازی، ضروری است از یک ماشین حساب استخراج Bitcoin استفاده کنید تا ببینید آیا می توانید سود خود را با تمام هزینه های در نظر بگیرید.

اگر می توانید، شما باید از ماینچی ASIC مناسب برای انجام این کار استفاده کنید. در حالی که ماینچیان Antminer S9i و S9j Bitmain از برخی از ستایشگران هستند، رقابت های جدیدی نیز وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

B3 GMO ماینچی نظر گرفته شده است ماینچی ASIC کارآمد ترین از سپتامبر سال 2018، با Innosilicon T2 توربونزدیک (و به طور قابل توجهی ارزان تر) است. به دنبال مشاوره ماینچیان خود برای دانلود نرم افزار مناسب و انتخاب استخر ماین درست ، اما یک بار که انجام شده، همه چیز را شروع و به ماین. فقط مطمئن شوید که شما همچنان به طور منظم ماشین حساب Bitcoin را بررسی می کنید تا مطمئن شوید که سودآوری شما باقی مانده است.

جهت خرید سرور ماینینگ بیت کوین کلیک کنید !

سایر مطالب مشابه »

این صفحه چطور بود؟ post