ماینینگ بیت کوین چیست؟

ماینینگ بیت کوین چیست؟

امروزه با توجه به رشد چشمگیر ارزهای دیجیتال و پیشرفت این نوع ارز در میان سایر ارز های رایج دنیا اکثریت کاربران اینترنت در سراسر جهان بدنبال بدست اوردن این نوع ارز دیجیتال  می باشند که از این طریق بتوانند اقدام به کسب درامد و راه اندازی یک کسب و کار پر سود کنند , شما توسط ماینینگ بیت کوین میتواننید ارز دیجیتال کد گذاری شده توسط نرم افزار های مربوطه به وسیله سرور ماینینگ تولید کنید و از این راه کسب درامد مناسبی داشته باشید که البته نیاز به اموزش و اطلاعات بسیار زیادی می باشد در این زمینه .

 

ماینینگ بیت کوین چیست؟

ماینینگ بیت کوین چیست؟

ماینینگ Bitcoin چیست؟

معدن بیت کوین امروزه از صاحب بیت کوین به طور متوسط ​​حذف می شود، اما این تغییرات آنقدر مهم نیست. این فرآیند است که به عملکرد cryptocurrency به عنوان در نظر گرفته شده کمک می کند و آنچه در ادامه به معرفی Bitcoins جدید به کیف های دیجیتال در سراسر جهان است جمع آوری کریستوآرایی می تواند به یک فرض ساده جوش داده شود: “ماینینگچیان”، همانطور که شناخته می شوند.

را خریداری تراشه های محاسباتی قدرتمند طراحی شده برای این فرایند و استفاده از آنها برای اجرای روزانه و شبانه نرم افزار به طور خاص طراحی شده. این نرم افزار سیستم را مجبور به انجام محاسبات پیچیده می کند – تصور کنید آنها را از طریق لایه های سنگ دیجیتالی حفر می کنند. اگر همه چیز به برنامه ریزی برسد، ماینینگچیان با بعضی Bitcoin در پایان کارهایشان پاداش می گیرند.

 

ماینینگ بیت کوین چیست؟

ماینینگ بیت کوین چیست؟

چرا ما به ماینینگ بیت کوین نیاز داریم؟

Bitcoin متفاوت از ارزهای سنتی کار می کند Bitcoin بر مبنای یک سیستم حسابداری عمومی عمل می کند که در آن دلار ها و پوند ها توسط بانک ها و موسسات مالی انجام می شود که در مجموع هنگام تأیید معاملات تایید می کنند. برای اینکه تراکنش ها تأیید شوند – برای جلوگیری از همان بیت کوین که دو بار هزینه می شود، تعدادی از گره های بیتکوین که توسط ماینینگچیان در سراسر جهان اداره می شود، نیاز به تأیید مهر و موم خود را دارند.

ماینینگ بیت کوین چیست؟

ماینینگ بیت کوین چیست؟

ماینینگ چیست؟

برای این که آنها هزینه های معامله پرداخت شده توسط کسانی که آنها انجام می شود و در حالی که هنوز Bitcoins جدید ساخته شده است – در حال حاضر در حال حاضر بیش از 16.8 میلیون از حداکثر 21 میلیون – پاداش جداگانه بیش از حد، به منظور انگیزه این عمل است درگیر شدن در ماینینگ ماینینگچیان بیت کوین های جدید را ایجاد می کنند تا به گردش عمومی بپردازند.

در حالی که تسهیلات بسیار زیادی را انجام می دهند که بیت کوین یک رمزنگاری کاربردی را عملی می کند. ماینینگ کاری یک روند خطرناک است هرچند این نه تنها ظرفیت سنگین خود را از تراشه های ماینینگی، بلکه بارگیری برق، خنک کننده قدرتمند و یک اتصال قوی شبکه می کند پاداش در پایان نیز حتی تضمین نشده است، بنابراین هرگز نباید به راحتی وارد شود.

 

ماینینگ بیت کوین چیست؟

ماینینگ بیت کوین چگونه کار می کند؟

ماینینگ بیتکوین مانند معدن زغال سنگ استخراج شده است , دلیل آن ماینینگ نامیده می شود نه این است که آن را شامل یک عمل فیزیکی حفاری است بیت کوین کاملا نشانه های دیجیتالی است که نیازی به حفاری و انفجار انفجاری ندارند، اما آنها نوعی تحقیق و بازیابی دارند که در آن “nomenclature” از “mining” آمده است معدنچیان آینده امید دانلود و اجرای نرم افزار معادن سفارشی.

که چندین گزینه محبوب وجود دارد – و اغلب به یک استخر از ماینینگچیان دیگر هم همین کار را می کنند با هم یا به تنهایی هر چند، این نرم افزار معاملات اخیر بیت کوین را به بلوک ها متصل می کند و با محاسبه « اثبات کار»، تمام داده های موجود در آن بلوک را اثبات می کند این شامل سخت افزار ماینینگ است که تعداد زیادی از حدس ها را در یک عدد صحیح خاص اضافه می کند تا زمانی که یک صحیح را پیدا کنند.

 

ماینینگ بیت کوین چیست؟

توضیح مختصر

این یک روند محاسباتی شدید است که بیشتر با افزایش عمدی مشکلاتی که بیشتر و بیشتر ماینینگچیان تلاش می کنند بلوک بعدی را در زنجیره ایجاد کنند، مانع می شود به همین دلیل است که افراد به استخرها میپیوندند و به همین دلیل امروزه تنها قدرتمندترین فناوری استخراج مدارهای مجتمع خاص (ASIC) در معادن بیت کوین موثر است ماینینگچی یا استخر فردی که اولین بار برای اثبات کار برای یک بلوک هستند، با هزینه معامله برای این معاملات تایید شده و یارانه بیت کوین پاداش داده می شود.

این یارانه از بیت کوین نام تجاری جدید ساخته شده است که از طریق فرآیند استخراج معادن تولید می شود این اتفاق می افتد تا زمانی که تمام 21 میلیون نفر استخراج شده باشند هیچ تضمینی وجود ندارد که هر یک از ماینینگچیان یا معادن، صحیح صحیح صحیح مورد نیاز برای تایید یک بلوک تولید کند و در نتیجه پاداش را به دست آورند این دقیقا همین است که ماینینگچیان به استخر میپیوندند گرچه پاداش آنها بسیار کوچکتر است اگر بلوک بعدی را از آنجایی که در میان همه اعضای این استخر به اشتراک گذاشته شود، شانس کسب پاداش به مراتب بیشتر به عنوان جمعی و بازده سرمایه گذاری بسیار بیشتر است.

ماینینگ بیت کوین چیست؟

Bitcoin Mining – ماینینگچی ASIC چیست؟

بیتکوین در ابتدا طراحی شده بود تا هر کس بتواند در فرایند استخراج با یک رایانه خانگی مشارکت کند و از این طریق فرآیند استخراج معادن خود را به دست آورد و در صورت وقوع خدمات خود، پاداش دریافت می کرد ماینینگچیان ASIC این امکان را برای هر کس که قادر به سرمایه گذاری هزاران دلار نیست و از برق ارزان و فراوان استفاده می کند، ساخته است به همین دلیل است که ابر استخراج معادن بسیار محبوب است.

اگر چه سخت افزار بسیاری از ماینینگچیان را از عمل بیرون کشید، اما در این زمینه ضمانتی وجود دارد که مانع تمام بیتکوین های باقیمانده در کوتاه مدت می شود.

توضیح مختصر

نخستین آنها یک مشکل (که احتمالا) در حال افزایش است در محاسبات ماینینگ که باید ساخته شود. هر 2،016 بلوک – با سرعت شش بلوک در یک ساعت، تقریبا هر دو هفته – ماینینگ دشواری محاسبه می شود به طور عمده آن را افزایش می دهد به عنوان بیشتر ماینینگچیان و سخت افزار ماینینگ به شبکه پیوست اما اگر کل قدرت ماینینگ کاهش بود، پس مشکل کاهش می یابد برای حفظ حدود 10 دقیقه زمان بلوک نسل.

هدف از آن نسبتا سخت 10 دقیقه ای است که به این ترتیب تعداد بیت کوین ها که توسط فرایند تولید می شود، آهسته و پایدار و اغلب کنترل می شود این کاهش در پاداش برای بلوک های استخراج شده از هر 210،000 بلوک است هر بار که آستانه رسیده است پاداش به نصف کاهش می یابد در اواخر سال 2018 ماینینگ بلوک 12.5 بیت کوین که ارزش آن حدود 80،000 دلار است برنده است.

نتیجه گیری

در آینده به عنوان کاهش پاداش های ماینینگ، معامله به ماینینگچیان پاداش خواهد شد درصد بیشتری از درآمد ماینینگ را تشکیل می دهند با افزایش نرخ استخراج بیتکوین در حال افزایش است، توسعه سخت افزار ماینینگ در حال پیشرفت است و پاداش ها کاهش می یابد؛ پیش بینی های بیت کوین های نهایی که در قرن 22 به بهره برداری می رسد.

اگر قصد ماینینگ بیت کوین یا ( استخرا بیت کوین ) را دارید ؛ در قائم هاست این امکان برای شما فراهم شده ؛ با خرید سرور ماینینگ که مخصوص ماینینگ بیت کوین و استخراج ارز دیجیتال می باشد , میتوانید اقدام به استخراج بیت کوین نمایید .

جهت خرید سرور ماینینگ بیت کوین اینجا کلیک کنید !

جهت مشاوره بیت کوین از طریق لینک فوق میتوانید با همکاران ما در بخش فروش در ارتباط باشید.

سایر صفحات پیشنهادی »

این صفحه چطور بود؟ post