هاست ووکامرس

هاست ووکامرس خدماتی جدید و کاربردی از شرکت میزبانی قائم هاست می باشد که ویژه مشترکین وردپرسی دارای سایتهای فروشگاهی که با مشکلات گسترده همچون کندی سرعت شدید ، مصرف بالای سایت ، مشکلات بهینه سازی و … روبرو هستند با بالاترین کیفیت و مناسبترین تعرفه است.

یکی از مشکلاتی که کاربران ووکامرسی بر روی هاست های اشتراکی دارند عدم بازدهی مناسب سایت در برابر مصرف بالای وردپرس هنگام ورود کاربران به سایت بر روی هاست های اشتراکی ناشی از مصرف بالای وردپرس های ووکامرسی می باشد ، باتوجه به این مشکلات پلن های مخصوص میزبانی سایتهای ووکامرسی را آماده ارائه کرده ایم.

انتخاب بهترین سرویس برای میزبانی ووکامرس

برای انتخاب بهترین گزینه جهت میزبانی سایتهای ووکامرسی از طریق مشاوره با کارشناسان قائم هاست که بصورت 24 ساعته در تمامی ایام سال حتی روزهای تعطیل توسط ارسال تیکت پاسخگوی شما هستند میتوانید نسبت به مشاوره دقیق اقدام نمایید.

مواردی که توسط کارشناسان انجام می شود ، بررسی سایت شما باتوجه به حجم و بازدید روزانه ، بررسی مشکلات ساختاری هسته وردپرس و افزونه ها و قالب و پیشنهاد بهینه سازی در صورت نیاز و ارائه پلن های پیشنهادی جهت میزبانی سایت شما می باشد.

 

هاست ووکامرس

هاست ووکامرس

چرا هاست ووکامرس قائم هاست ؟

شرکت میزبانی قائم هاست با در نظر گرفتن کلیه نیاز های مشترکین سایتهای ووکامرسی با بکار گیری از بهترین نوع سرورهای نسل جدید دارای هارد NVMe با بالاترین پرفورمنس و بهترین کانفیگ نرم افزاری مخصوص سایتهای وردپرسی که توسط کارشناسان پشتیبانی قائم هاست بر روی سرورها انجام می شود ، بهترین میزبان را با پایینترین تعرفه و بالاترین کیفیت در بهترین مراکز داده شهر تهران ارائه می دهد.

هاست یا سرور برای ووکامرس ؟

یکی از اشتباهات کاربران در زمینه انتخاب میزبانی سایت های وردپرسی ووکامرسی ، بدون در نظر گرفتن مصرف بالای این نوع سایتها و انتخاب هاست اشتراکی به عنوان میزبان می باشد که با مشکلات کندی بیش از حد و جابجایی از شرکتی به شرکت دیگر ، صرف هزینه زیاد برای میزبانی بدون نتیجه روبرو می شوند ، اما پیشنهاد شرکت قائم هاست استفاده از سرورهای NVMe مخصوص WooCommerce می باشد که در بهترین و مطرح ترین مراکز داده شهر تهران میزبانی می شوند.

میزبان داخل یا خارج از کشور برای ووکامرس؟

باتوجه به اینکه سرعت بالا ملاک اصلی سایتهای ووکامرسی می باشد انتخاب لوکیشن سرویس میزبان نقش بسیار مهمی در سرعت بارگذاری و کیفیت میزبانی سایت خواهد داشت و با در نظر گرفتن پینگ پایین و سرعت بالای سرورهای داخل کشور ایران بهترین گزینه برای سایتهای وردپرسی فروشگاهی سرور ایران می باشد.

پلن های مخصوص WooCommerce

پلن ویژه
پلن حرفه ایپلن طلایی
پلن نقره ای
پلن تیتانیوم
پلن برنزی
VPS NVMe ایران
VPS NVMe ایران
VPS NVMe ایران
VPS NVMe ایران
VPS NVMe ایران
VPS NVMe ایران
VDS NVMe IranVDS NVMe IranVDS NVMe IranVDS NVMe IranVDS NVMe IranVDS NVMe Iran

HiWEB

HiWEB

HiWEB

HiWEB

HiWEB

HiWEB

VDS پرسرعت NVMeVDS پرسرعت NVMeVDS پرسرعت NVMeVDS پرسرعت NVMeVDS پرسرعت NVMeVDS پرسرعت NVMeسی پنل و لایت اسپید رایگان
VDS پرسرعت NVMeVDS پرسرعت NVMeVDS پرسرعت NVMeVDS پرسرعت NVMeVDS پرسرعت NVMeVDS پرسرعت NVMeنصب و پشتیبانی رایگان
3,000,000 تومان2,000,000 تومان1,300,000 تومان1,000,000 تومان800,000 تومان500,000 تومان

 

پلن های فوق با کنترل پنل cPanel و وب سرور Litespeed  نصب و کانفیگ شده و آماده به مشترکین ارائه می شود و نیاز به پرداخت هزینه جانبی جهت خرید لایسنس و یا نصب و کانفیگ نمی باشد.

امکان خرید بصورت 3 ماهه , 6 ماهه و یکساله وجود دارد ، قبل از هرگونه ثبت سفارش حتما از طریق ارسال تیکت به بخش پشتیبانی نسببت به مشاوره قبل از خرید اقدام نمایید ، در صورت ثبت سفارش اشتباه امکان لغو پس از خرید وجود نخواهد داشت.

پشتیبانی و بهینه سازی سایتهای شما

تیم طراحی و کد نویسی قائم هاست بصورت کاملا حرفه ای سایتهای شما را مدیریت ، پشتیبانی و بهینه سازی می کند و مشکلات سایت شمارا با کمترین هزینه در کوتاه ترین مدت زمان رفع خواهد کرد ، همچنین در صورت نیاز 0 تا 100 سایتهای وردپرسی شمارا از پایه با قالب کاملا اختصاصی بدون نیاز به المنتور با مناسبترین تعرفه کد نویسی و طراحی خواهد کرد.

افزودنی های سرور WooCommerce »

  • هر 1 گیگابایت RAM اضافه ماهیانه 100,000 تومان
  • هر 10 گیگ هارد NVMe ماهیانه 45,000 تومان
  • هزینه CloudLinux ماه اول 290,000 تومان و هر ماه 121,500 تومان
  • هزینه Imunify360 ماهیانه 121,500 تومان
  • هزینه آنتی شلر و اسکنر CXS ماه اول 116,000 تومان و هر ماه 60,750 تومان
  • هزینه کانفیگ کامل cPanel و DirectAdmin رایگان !
  • کانفیگ + انتقال + پشتیبانی 24 ساعته حتی در ایام تعطیل بصورت کاملا رایگان می باشد.

زمان تحویل سرورهای woocommerce چقدر است؟

زمان تحویل این سرویس ها باتوجه به زمان نصب و کانفیگ 1 روز کاری می باشد.

آیا امکان ارتقاء در این سرویس ها وجود دارد؟

بله ، به میزان مورد نیاز می توانید رم ، پردازنده و هارد مورد نیاز خود را به سرویس ها اضافه کنید و بصورت سفارشی سرویس خود را خریداری کنید.

آیا تمامی پلن ها شامل پشتیبانی رایگان هستند؟

بله ، کلیه پلن ها شامل نصب ، کانفیگ و پشتیبانی 24 ساعته رایگان مرتبط با خدمات سرور می باشد.

آیا از سایتهای ووکامرسی هم پشتیبانی می شود؟

بله ، با مشاوره قبلی و تعیین هزینه جهت خدمات پشتیبانی میتوانید کلیه امور مرتبط با پشتیبانی سایت خود را به ما بسپارید.

آیا میتوانیم امکانات اضافه مانند کلود لینوکس به این سرورها اضافه کنیم؟

بله ، در صورت نیاز میتوانید امکانات اضافه مانند کلود لینوکس ، آنتی شلر ، Imunify360 و سایر امکانات را به سرور خود اضافه نمایید.

سایر صفحات مشابه »

5/5 - (50 امتیاز)