خرید سرور پرسرعت با پورت 10 گیگابیت برای ثبت نام خودرو

حتما شنیده اید که برای موفقیت در ثبت نام خودرو و صف خریدی که گاها با اینترنت های خانگی موفق به ثبت سفارش نمی شوید با تهیه سرور شانس شما افزایش پیدا می کند ، بله دقیقا درست است با تهیه سرور پرسرعت که دارای پورت شبکه 10 گیگابیت می باشد شانس شما نسبت به اینترنت خانگی بسیار بالاتر خواهد بود جهت ثبت سفارش خودرو.

چرا سرور پورت 10 گیگ قائم هاست؟

سرورهای پورت 10 گیگ قائم هاست که دارای پورت شبکه 10 گیگابیت اختصاصی و آپلینک شبکه 40 گیگابیتی می باشند ، گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده سرخطی در بورس و یا ثبت نام خودرو در سایتهای شلوغ سفارش خودرو می باشد ، این سرورها که برگرفته از درایو های فوق پرسرعت NVMe و پردازنده های قدرتمند Intel Xeon هستند به همراه آخرین نسخه های سیستم عامل از دیتاسنترهای مختلف و معتبر تهران به مشترکین عزیز قائم هاست ارائه می شود ، با استفاده از این نوع سرورها پینگ شما به سایت مورد نظر به کمتر از 1 میلی ثانیه خواهد رسید و شانس بسیار زیادتری نسبت به استفاده از اینترنت خانگی جهت ثبت سفارش خواهید داشت.

تعرفه خرید سرور با اینترنت اختصاصی 10 گیگابیت

TNG 32GB
TNG 16GB
TNG 8GB
نام پلن
32GB
16GB
8GB
حافظه رم
سرور ایران
16Core – 24GHz
سرور ایران
16Core – 16GHz
سرور ایران
8Core – 8GHz
پردازنده
55GB NVMe
45GB NVMe
35GB NVMe
فضای دیسک
10 گیگابیت10 گیگابیت10 گیگابیتپورت شبکه
نامحدود
نامحدود
نامحدود
ترافیک مجاز
سرور دانلود ایرانسرور دانلود ایرانسرور دانلود ایرانلوکیشن
AFRANET

AsiaTech

ParsOnline

AFRANET

AsiaTech

ParsOnline

AFRANET

AsiaTech

ParsOnline

مرکز داده
1 ساعت1 ساعت1 ساعتزمان تحویل
1 میلی ثانیه1 میلی ثانیه1 میلی ثانیهپینگ
3,100,000 تومان1,780,000 تومان990,000 تومانقیمت ماهیانه
خریدخریدخریدسفارش

قابلیت استفاده برای 2 کاربر ، اتوکلیکر و نرم افزارهای مورد نیاز درصورت درخواست قابل نصب می باشد ، این پلن ها دارای اینترنت اختصاصی و پینگ 1 میلی ثانیه ، حد اکثر سرعت 9000 مگابیت و با نزدیک ترین موقعیت مکانی مرکز داده سایت مورد نظر شما می باشند .

این پلن ها از سه مرکز داده معتبر افرانت ( خیابان شهید بهشتی ) / آسیاتک ( خیابان مطهری و برج میلاد ) / پارس آنلاین تهران ( خیابان خرمشهر ) قابل ارائه می باشند که کارشناسان با در نظر گرفتن موقعیت مکانی و تست اتصال به سایت مورد نظر شما نزدیکترین سرور را به شما ارائه خواهند کرد.


بعد از خرید چگونه می توانم به سرور خریداری شده متصل شوم؟

اگر از نحوه استفاده سرور  و اتصال به آن اطلاعاتی ندارید نگران نباشید ، بعد از خرید سرور ، ایمیلی حاوی مشخصات سرور  و آموزش استفاده از سرور مجازی برای شما ارسال خواهد شد؛ کلیه توضیحات مورد نیاز در ایمیل توضیح داده شده است و براحتی می توانید با مطالعه دقیق آموزش ارسال شده نسبت به متصل شدن به سرور خود و یا رفع خطاهای احتمالی اقدام نمایید.

امکان استفاده همزمان برای چند کاربر وجود دارد؟

حداکثر 2 کاربر همزمان می توانند از سرویس ها استفاده کنند، اما باید در نظر داشته باشید در پلن های دارای رم کمتر از 16 گیگ ممکن است استفاده همزمان با 2 کاربر باعث افت سرعت و کاربر با کندی در عملکرد سرویس مواجه شود.

آیا امکان استفاده از سرور در گوشی های تلفن همراه وجود دارد؟

با استفاده از اپلیکیشن های مختلف Remote Desktop در گوشی های دارای سیستم عامل اندروید و ios می توانید براحتی به سرورهای بورس خریداری شده متصل شوید و از روی تلفن همراه نیز به سرور خود دسترسی داشته باشید.

آیا تفاوتی بین رم 8 گیگابایت با رم 16 گیگابایت در سرورهای پورت 10 گیگ وجود دارد؟

بله ، سرورهای پورت 10 گیگابیت وابسته به میزان سخت افزاری که دارند میتوانند سرعت بهتری به شما ارائه کنند و با توجه به میزان پردازنده ، میزان رم و نوع هارد فوق العاده ای که قائم هاست از گرانترین نوع هارد NVMe بر روی این سرورها استفاده کرده بهترین سرعت را به شما ارائه خواهد داد و ترجیحا پلن 16 گیگ سرعت بهتری خواهد داشت.

چه تفاوتی بین سرورهای پورت 10 گیگ قائم هاست با سایر ارائه دهندگان وجود دارد؟

قائم هاست با یک دهه سابقه و تجربه ارائه دهنده بهترین نوع سرویس های سرور مجازی و اختصاصی در داخل کشور می باشد و تجربه دیرین در این زمینه دارد و از بهترین نوع سرور ها به مشترکین خود سرویس جهت استفاده ثبت نام خودرو و یا بورس ارائه می کند ، برای خرید سرور به چند نکته باید توجه کنید ، ابتدا نوع سخت افزاری که به شما ارائه می شود ، بسیاری از ارائه دهندگان سودجو برروی سرورهای معمولی اقدام به ارائه پورت 10 گیگ اشتراکی میکنند که در ظاهر فقط پورت 10 گیگ نمایش داده میشود اما در عملکرد سرور فوق با پورت بسیار ضعیف تر از حتی پورت 1 گیگابیت به مشتری سرویس ارائه میکنند.

قائم هاست با در نظر گرفتن تمامی اصول و استاندارد های مورد نیاز شبکه و سخت افزار از بهترین پورت های اختصاصی با آپلینک شبکه 40 گیگابیتی بر روی جدیدترین سری سرورهای قدرتمند با بهترین نوع هارد های NVMe  ( که متأسفانه سایر ارائه دهندگان بخاطر قیمت بالای هارد در داخل کشور از هارد های دسکتاپی ارزان قیمت که دارای کیفیت پایینی می باشد استفاده میکنند ) و همچنین هارد های SSD دارای رید سخت افزاری ( رید 10 ) هم اکنون ارائه دهنده بهترین نوع سرویس های داخل کشور می باشد.

اگر قصد تهیه سرویس دارید حتما توجه نمایید

برای تهیه سرویس حتما 1 الی 2 روز قبل از زمان نیاز اقدام به تهیه سرویس کنید ، چرا که ممکن است در هنگام نیاز با مشکلاتی همچون عدم ریموت شدن به سرور ، کندی سرعت و سایر مشکلات مواجه شوید که زمان کافی برای رفع این مشکلات را نداشته باشید و لحظه مهم ثبت نام را از دست بدهید و یا در لحظه ثبت نام بدلیل افزایش تقاضا برای خرید سرویس با تکمیل ظرفیت در پلن های مورد نیاز خود مواجه شوید.

لطفا به این نکته توجه کافی داشته باشید که هیچگونه تضمینی مبنی بر موفقیت 100% در ثبت سفارش توسط سرور وجود ندارد و سرور فقط یک ابزار جهت کاهش پینگ به 1 میلی ثانیه و افزایش سرعت اینترنت به نسبت اینترنت خانگی بوده و شانس شما را در ثبت نام افزایش می دهد ، حتما قبل از هرگونه ثبت سفارش از طریق ارسال تیکت اقدام به مشاوره قبل از خرید نمایید.

زمان تحویل سرور های پورت 10 گیگ چقدر است؟

زمان تحویل بین 30 الی 60 دقیقه می باشد.

این سرورها با چه سیستم عاملی ارائه می شود؟

کلیه پلن ها با سیستم عامل دلخواه کاربران در انواع ویندوز و لینوکس قابل ارائه می باشد.

سرور از کدام مراکز داده قابل ارائه می باشد؟

سرورهای 10Gbps قائم هاست از دیتاسنترهای افرانت ، آسیاتک برج میلاد ، آسیاتک میرعماد و پارس آنلاین تهران قابل ارائه می باشند.

سرعت سرورهای 10Gb چقدر است؟

سرعت پورت سرورها حد اقل 3000 و حد اکثر 10000 مگابیت بر ثانیه می باشد که خروجی صحیح سرعت وابسته به سرور مقصد است.

آیا پورت و منابع هرکدام از پلن ها اختصاصی است؟

بله ، پورت شبکه و منابع سخت افزاری اعم از رم و پردازنده کاملا اختصاصی می باشد.

سایر صفحات مرتبط »

5/5 - (128 امتیاز)

34 پرسش و پاسخ

 • من برای ثبت نام خودرو در گروه خودرو سازی بهمن بهترین سرور رو میخوام کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
  • پاسخ داده شده
   تمامی پلن ها دارای پورت شبکه 10 گیگ هستند و اینترنت 10000 مگ دارن ، فقط از نظر سخت افزاری متفاوت هستند وابسته به میزان بودجه میتونید پلن مورد نظرتون رو انتخاب کنید ، از نظر سرعت اینترنت یکسان هستند تمام پلن ها و دارای پینگ 1 میلی ثانیه هستند به سایت مورد نظر شما.
 • سلام خوبین؟ برای ثبت نام در ایرانخودرو دیزل با این سرورها میتونم موفق بشم...؟
  • پاسخ داده شده
   بله ، میتونید موفق بشید در توضیحات سفارش درج کنید که برای ثبت نام خودرو در ایرانخودرو دیزیل سرور نیاز دارید که نزدیکترین و مرتبط ترین سرور برای ایرانخودرو براتون اماده سازی بشه ، سرور با پورت 10 گیگ و پینگ 1 میلی ثانیه به سایت مورد نظر شما براتون اماده سازی و تحویل میشه.
   • پاسخ داده شده
    باسلام بله بر روی گوشی های اندروید و یا ios از طریق اپلیکیشن Remote Desktop براحتی قابل استفاده می باشد.
 • باسلام چه تفاوتی بین اینترنت ایرانسل با سرور اختصاصی پورت 10 گیگ برای ثبت نام خودرو هست ؟؟؟؟ تضمین میکنید؟
  • پاسخ داده شده
   تفاوت بین اینترنت شما با سرورهای ثبت نام خودرو در سرعت و پینگ به سایت مورد نظر هست ، این سرورها پینگ 1 میلی ثانیه دارند همانند این هست که مقابل سرور سایت ایستاده باشید و با کابل لن متصل شده باشید به سرور مورد نظر و هیچ فاصله ای بین شما و سایت نباشد ، بطور مثال اگر مثلا در شهر مشهد یا اصفهان باشید و پینگ شما به سایت 60 باشد به 1 کاهش پیدا خواهد کرد و شانس شما 60 برابر بیشتر خواهد شد.
 • بر ای ثبت نام ماشین از کدام دیتاسنتر سرور بخریم و اینکه امکان انتخاب دیتاسنتر توسط ما وجود دارد..؟
  • پاسخ داده شده
   هنگام سفارش نام و لینک سایتی که قصد دارید ثبت سفارش کنید را در توضیحات سفارش درج کنید تا همکاران بخش فروش با در نظر گرفتن بهترین پینگ و فاصله سرور مناسب را برای شما آماده سازی کنند و تحویل دهند.
  • پاسخ داده شده
   بلی هر نرم افزار دلخواه از جمله اتوکلیکر و یا ربات های مختلف را که مایل هستید میتوانید نصب کنید و محدودیتی ندارد و اگر مشکلی در نصب هرکدام از نرم افزارها هم داشتید میتوانید به بخش پشتیبانی نسبت به درخواست کمک و نصب نرم افزار مورد نظر خود تیکت ارسال نمایید.
 • سلام از این سرورها میتوان برای ثبت نام در سایت سفارت هم استفاده کرد؟
  • پاسخ داده شده
   بله ، درصورتی که سایت مورد نظر شما داخل کشور باشه شانس بسیار بالایی جهت موفقیت در ثبت نام خواهید داشت.
   • پاسخ داده شده
    بله ، پلن های درج شده در همین صفحه مخصوص استفاده ثبت نام خودرو هست ، میتونید سفارش بدید
  • پاسخ داده شده
   بر روی دکمه خرید کلیک کنید و ثبت سفارش کنید ؛ در صورتی که نتونستید اقدام به سفارش کنید عضو ناحیه کاربری بشید و به بخش فروش از طریق ارسال تیکت درخواست ارسال کنید تا برای شما سفارش توسط بخش فروش ایجاد بشه.
  • پاسخ داده شده
   سلام و احترام کلیه پلن های درج شده مخصوص ثبت نام در سایتهای ارائه دهنده خودرو می باشند و پلن های موجود و قابل ارائه را بر حسب بودجه و نیاز خود میتوانید انتخاب کنید.
 • سلام برای ایراخودرو دیزل و کویر تایر هر دو را از یک سرور میتونم استفاده کنم؟
  • پاسخ داده شده
   بله ، برای هر دو استفاده در سایت ایرانخودرو دیزل و سایت کویر تایر قابل استفاده می باشد.
  • پاسخ داده شده
   باسلام بله برای سایت مورد نظرتون میتونید از تمامی پلن ها استفاده کنید ، پلن های درج شده متناسب جهت ثبت سفارش در سایت مورد نظر شما می باشند.
 • سلام برای ثبت نام در سایت مدیران خودرو کدام پلن مناسب هست و کدام یک پینگ کمتر از 10 میلی ثانیه دارد به سایت مدیران خودرو؟
  • پاسخ داده شده
   باسلام و احترام ؛ کلیه پلن های موجود و قابل ارائه مناسب برای ثبت نام در سایت مدیران خودرو می باشند و میتوانید با اطمینان کامل نسبت به خرید اقدام نمایید.
 • 1) برای خرید سرور ثبت نام خودرو فرقی هم میکنه که از چه اینترنتی استفاده بشه؟ 2) من 15تا سیستم دارم و استان بوشهر هستمبُعد مسافت تاثیری هم برای فروش سرور مدیران خودرو داره؟
  • پاسخ داده شده
   درود بر شما ؛ اینترنتی که استفاده میکنید فقط باید سرعت مناسب برای کار کردن با ریموت داشته باشه که در حال حاضر هر کاربر معمولا 2 الی 3 اینترنت میتونه در دسترس داشته باشه مانند اینترنت ایرانسل ، همراه اول و یا اینترنت های ADSL که با هر کدام میتونید تست کنید سرعت ارتباط و کارکردن با ریموت هر کدام بالاتر بود و روانتر بود براتون از همان استفاده کنید. از هر سرور برای 1 الی 2 سیستم مختلف میشه استفاده کرد ، اما توصیه نمیشه که بیش از یک کاربر به هر سرور متصل بشه چون کارایی و عملکرد طبیعتا پایینتر میاد وقتی بین دو نفر share بشه از هر نقطه ایران که متصل بشید با سرورهای ارائه شده پینگتون به سایت مورد نظر به حد اقل میرسه و نزدیکترین فاصله رو به سایتی که مدنظرتون هست خواهید داشت. ( دقیقا مانند اینکه با فاصله چند متری از سرور سایت مورد نظر قرار گرفته باشید )
  • پاسخ داده شده
   سلام و احترام ؛ کلیه پلن های درج شده دارای پهنای باند 10 گیگابیتی هستند و از مراکز داده های مطرح تهران با کمترین پینگ به سایت مورد نظر شما ارائه می شوند که نسبت به اینترنت خانگی و یا همراه شانس شمارا جهت موفقیت در ثبت نام افزایش می دهند. هنگام ثبت سفارش لینک سایت مورد نظرتان را در فیلد توضیحات سفارش درج کنید تا نزدیکترین موقعیت به سایت مورد نظر شما فعال شود.
 • سلام وقت بخیر من کافی نت دارم و قصد ثبت نام در سایت  ایرانخودرو دیزل  - سایپا - بهمن موتور را دارم.در شهر ما سرعت اینترنت بسیار پایین است کدام یک از سرورهارا خریداری کنم که سرعت بالایی داشته باشم؟؟؟.
  • پاسخ داده شده
   باسلام ؛ پلن 8 گیگ با پهنای باند 10 گیگابیتی پلن پایه هست که بالاترین سرعت اینترنت را میتواند به شما جهت انجام امور ثبت نام ارائه کند ، اگر نرم افزار خاصی میخواهید اجرا کنید هنگام انجام ثبت نام میتونید پلن های بالاتر که سخت افزار بالاتری دارند را ثبت سفارش کنید.