بهترین کتابهای تهیه مجوز صدور گواهینامه CCNP R&S 2020

بهترین کتابهای تهیه مجوز صدور گواهینامه CCNP R&S 2020

هنگامی که نوبت به ارائه محصولات و خدمات شبکه ای با کیفیت از نظر برترین راه حل های فناوری برای شرکت هایی در سراسر جهان می رسد ، اولین نامی که باید در مورد آن فکر کنید CISCO است زیرا بیشترین درصد شبکه ها را در کل دنیا به هم می چسباند. مجوزهای روتینگ و سوئیچینگ Certified Network Professional (CCNP) قابلیت برنامه ریزی ، پیاده سازی ، تأیید و عیب یابی شبکه های سازمانی محلی و گسترده را تأیید می کند و به صورت مشترک با متخصصان راه حل های پیشرفته امنیتی ، صوتی ، بی سیم و تصویری کار می کند. من فقط می توانم تصور کنم که یک CCNP R&S چقدر شگفت آور است.

بهترین کتابهای تهیه مجوز صدور گواهینامه CCNP R&S 2020

بهترین کتابهای تهیه مجوز صدور گواهینامه CCNP R&S 2020

این مقاله با توصیه بهترین کتابهای مطالعه مجوزهای CCNP مسیریابی و تغییر مسیر ، مسیر منابع را طی می کند.

مسیر CCNP مسیریابی و تغییر مسیر 300 – 101 راهنمای مجوز رسمی

راهنمای CCNP مسیریابی و سوئیچینگ راهنمای رسمی گواهینامه ROUTE 300-101 ابزاری جامع برای خودآموزی برای آمادگی در آزمون جدید ROUTE است. شما نوشته شده توسط کوین والاس ، شماره CCIEx2 شماره 7945 (مسیر / سوئیچ و همکاری) ، شما کلیه مباحث کنکور را که در صفحه طرح موضوع امتحان ارسال شده است ، پوشش کامل دارید. تخصص این نویسنده که مدرس سیستم های معتبر سیسکو است (CCSI No. 20061) و دارای چندین گواهینامه حرفه ای و سطح حرفه ای سیسکو است ، این اطمینان را به خوانندگان می بخشد که درک کاملی از آنچه برای تسلط لازم برای موفقیت در کنکور دارند ، خواهند داشت.

این کتاب از یک سازمان منطقی اهداف آزمون ROUTE پیروی می کند. مطالب به صورت مختصر ارائه می شود و تمرکز آن بر افزایش حفظ خوانندگان و فراخوان مباحث امتحان است. خوانندگان آماده سازی امتحان خود را با استفاده از ویژگی های مداوم در این فصل ها ترتیب می دهند.

راهنمای مجوز رسمی و جابجایی CCNP 300 و 115

مسیر CCNP مسیریابی و سوئیچینگ راهنمای رسمی گواهینامه SWITCH 300-115 ابزاری جامع برای خودآموزی برای آمادگی در آزمون جدید SWITCH است. این مطالب توسط دیوید هوکابی ، CCIE شماره 4594 ، در کنار هم قرار داده شده است ، این مطالب ، کلیه مباحث امتحان را که در صفحه طرح موضوع امتحان ارسال شده است ، ارائه می دهد. نویسنده با همکاری با یک شبکه بهداشتی و درمانی بزرگ مبتنی بر خطوط تولید سیسکو ، اطمینان می دهد که خوانندگان درک کاملی از آنچه برای تسلط لازم برای موفقیت در امتحان دارند ، خواهند داشت.

این منبع با توجه به اهداف تعیین شده توسط سیسکو ، از یک سازمان منطقی آزمون SWITCH پیروی می کند. مطالب به صورت مختصر ارائه می شود و تمرکز آن بر افزایش حفظ خوانندگان و فراخوان مباحث امتحان است. خوانندگان آماده سازی امتحان خود را با استفاده از ویژگی های مداوم در این فصل ها ترتیب می دهند.

مسیریاب CCNP مسیریابی و تعویض راهنمای مجوز رسمی TSHOOT 300-135

به عنوان یک راهنمای رسمی گواهینامه ، CCNP مسیریابی و سوئیچینگ راهنمای رسمی گواهینامه TSHOOT 300-135 یک ابزار جامع خودآزمایی برای آماده سازی برای آزمون جدید TSHOOT است ، ریموند لاکوست ، که یک مدرس سیستم معتبر سیسکو (CCSI) است ، پوشش کاملی از کلیه مباحث کنکور را که در صفحه طرح موضوع امتحان ارسال شده است ، ارائه می دهد. با استفاده از آن ، شما می توانید درک کاملی از آنچه برای تسلط در آزمون لازم دارید ، کسب کنید.

نویسنده ، که حرفه ای IT خود را به آموزش دیگران اختصاص داده است ، این کتاب را ترتیب داده است تا از یک سازمان منطقی اهداف آزمون TSHOOT پیروی کند. آسان جویدن مواد به صورت مختصر ارائه می شود ، با تمرکز بر افزایش حفظ خوانندگان و فراخوان مباحث امتحان.

CCNP مسیریابی و سوئیچینگ v2.0 کتابخانه راهنمای مجوز رسمی

در این منبع ، متخصصان در زمینه شبکه ای کوین والاس ، دیوید هوکابی ، کریستیان ماتی و وندل اودوم سر خود را جمع می کنند تا به یک کتابخانه جامع برسند که در آن شما همه چیز مورد نیاز در مورد CCNP روتینگ و سوئیچینگ را پیدا خواهید کرد. نسخه جدید پرفروش CCNP مسیریابی و سوئیچینگ کتابخانه رسمی مجوز ، یک بسته نقد و بررسی زیبا برای آخرین آزمون های مسیریابی و سوئیچینگ CCNP است.

سه کتاب موجود در این بسته ، راهنمای CCTP مسیریابی و سوئیچینگ ROUTE 300-101 راهنمای رسمی گواهینامه ، راهنمای CCTP مسیریابی و سوئیچینگ SWITCH 300-115 راهنمای رسمی گواهینامه ، و CCNP مسیریابی و تعویض راهنمای رسمی گواهینامه TSHOOT 300-135 ، بررسی کامل و ارائه تجربه آماده سازی چالش برانگیز تر و واقعی تر. این کتاب ها به طور کامل به روز می شوند تا آخرین موضوعات امتحان CCNP را پوشش دهند.

با دی وی دی های همراه که حاوی موتور تست قدرتمند صدور گواهینامه پیرسون است ، بیشتر کسب کنید. این کامل با صدها سوال خوب ، بررسی شده و آزمون واقع بینانه است. موتور سنجش گزینه های سفارشی سازی و ویژگی های گزارشگری را به شما ارائه می دهد و ارزیابی کاملی از دانش شما را ارائه می دهد تا به شما در جهت تمرکز مطالعه خود در جایی که بیشتر مورد نیاز است کمک کند.

راهنمای مسیریابی و تغییر مسیر CCNP

داشتن یک همراه با بیشتر دستورات در اختیار شما به عنوان یک مهندس شبکه سیسکو نمی تواند به عنوان یک امر بدیهی تلقی شود. اسکات امپسون ، پاتریک گارگانو و هانس روث تمام دستورات ROUTE (300-101) و SWITCH (300-115) را در یک منبع جمع و جور ، یک منبع قابل حمل جمع آوری کرده اند
در اینجا تمام دستورات سطح CCNP که به شما نیاز دارند ، در یک منبع مفید است.

راهنمای دستورالعمل و مسیریابی CCNP مسیریابی پر از اطلاعات با ارزش و با دسترسی آسان پر شده است و استفاده از آن چه در اتاق سرور باشد و چه در کمد تجهیزات ، به اندازه کافی قابل حمل است. این راهنما به شما کمک می کند تا همزمان با آمادگی در امتحانات CCNP ROUTE (300-101) یا CCNP SWITCH (300-115) ، از دستورات و مفاهیم به خاطر بیاورید.

این خلاصه کلیه دستورات نرم افزار سطح صدور گواهینامه CCNP Cisco IOS® ، کلمات کلیدی ، آرگومان فرمان و دستورالعمل های مرتبط را ارائه می دهد ، و نکات و نمونه هایی را برای استفاده از آنها در محیط های دنیای واقعی ارائه می دهد. در کل ، نمونه های پیکربندی درک شما از نحوه استفاده از این دستورات در طرح های واقعی شبکه را عمیق تر می کند.

نتیجه

کارنامه خود را از گواهینامه های CCN * به درستی دریافت کنید و با اعتماد به نفس بیشتر و مهارت های مثال زدنی با جهان روبرو شوید. امیدواریم که مطالب فوق به عنوان شما مایل به بهتر شدن ارتباط از راه دور باشید. بهترین انتظار برای گرفتن شماست. با تشکر از شما برای خواندن.

اینک بهترین زمان برای انتقال سرورهای خارجی به سرورهای داخل کشور می باشد , با ارزان ترین قیمت میتوانید سرور مجازی ایران از قائم هاست خریداری کنید و از کیفیت و قیمت ارزان لذت ببرید , جهت مشاوره و سوالات قبل از خرید از طریق ارسال تیکت به بخش فروش با ما در ارتباط باشید.

سایر مطالب مرتبط :

این صفحه چطور بود؟ post